Skocz do zawartości

Sumik szklisty dziwne biale plamy??


lukadd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 5 sumikow szklistych z czego 4 kupilem w innym sklepie a pozniej dokupilem jeszcze jednego w innym i wlasnie na tym po kilku dniach pojawily sie dziwne biale plamki. Raczej nie wyglada to na ospe. Rybka ma te plamki juz okolo 2 tyg powoli jej ich przybywa. Raczej normalnie je i jest ruchliwa moze czasami troche odlacza sie od reszty. I jeszcze jeden sumik widoczny na zdjeciu od poczatku byl jakis taki bardziej mleczny niz przezroczysty a teraz "zbielal" jeszcze bardziej. Trzy pozostale mniejsze sumiki maja sie dobrze. Zreszta mam nadzieje, ze jak zerkniecie na zdjecia to cos poradzicie.

http://img508.imageshack.us/g/sdc12343.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm wyglada na to, ze sumik szklisty nie jest popularna rybka w polsce i malo o niej tutaj wszyscy wiedza. Przez ostatnie kilkanascie dni sytuacja sie troche zmienila czesc plamek zniknela, ale pojawily sie tez nowe :D. Rybka zyje plywa. Czasami ma odchyly i trzyma se na uboczu stada aczkolwiek jest to chwilowe i szybko dolacza do innych sumikow i z nimi sobie plywa. Rybka, ktora ostatnio byla taka bialawa znow stala sie przezroczysta, podejrzewam, ze zbielala ze stresu jak nie jadla kilka dni i temperatura wody troche spadla kiedy bylem na urlopie. Sumik z plamkami dalej jest zagadka?

Ps. teraz mam 6 sumikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...