Jump to content
Sign in to follow this  
Alegria100

Dwa chłopaki?

Recommended Posts

Proszę o pomoc w określeniu płci moich Pielęgniczek Ramireza. Miała być parka wygląda, że są dwa chłopaki albo jeszcze nie dojżała samiczka.Rybka numer 1 jest większa od rybki nr2 Najpierw się akceptowały później ta większa goniła mniejszą, teraz mniejsz stawia się i przegania wiekszą. Mniejsza Wybrała sobie swoją kryjówkę. Proszę o pomoc!

post-8111-13685162025025_thumb.jpg

post-8111-13685162025393_thumb.jpg

post-8111-13685162025709_thumb.jpg

Jak dla mnie to 100% dwa samce samiczki mają czerwone podbrzusze,jak masz zbiornik ok 100 l to dokup kilka samiczek jak dobiora sie w pary to zostaw 2.A najlepiej podaj litraż i reszte obsady :D

Niestety nie mogę sobie narazie pozwolić na 100l i na pocieszenie kupiłam 45l.

Obsada:

8 neonów innesa

3 otoski

i miała być parka ramireza:)

W prezencie dostałam też 4 danio czerwone i nie bardzo wiem co z nimi zrobić oddać czy zostawić??

post-8111-1368516202837_thumb.jpg

Ja bym oddał danio wola chłodna wode i ramirezy tez, a zastanowił bym sie nad krewetkami

Tak te danio będę musiała oddać jakiś zament sieją:) Pielęgniczek nie oddam to właśnie dla nich ruszyłam z tym akwarium wiem że 45l to dla nich trochę za mało ,ale narazie nie mogę niestety postawić nic większego. Czy mogę w takim wypadku dokupić samiczkę ramireza i zobaczyć z którym panem się zaprzyjaźni i wtedy tego drugiego oddać?

Dawaj temat do galerii.

Jak utrzymasz ten wystrój i poczekamy aż się całość rozrośnie to uuuu.......rośnie kolejna konkurencja na forum.

Witam.

Jak dla mnie to też 2x samce

Gratulacje wystroju, ale czy ta wysepka z piasku się zachowa? Jak tak to co robisz aby się zachowała?

P.s. Wystroju pozostaje tylko pozazdrościć. 8-)

Tą wysepkę z piachu mam dopiero od tygodnia więc nie mogę się jeszcze wypowiedźieć jak będę sobie z nią radzić. Kiedyś miałam już taką, ale z białych kamyków i faktycznie trochę się mieszały z czarnymi. Trzeba było co jakiś czas ręcznie zbierać je do kupy Czas pokaże co się bedzie w działo w tym przypadku :)

Przniosę się może do galerii, bo mam jeszcze kilka pytań.

Dziękuję za miłe pochwały i odpowiedźi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this