Skocz do zawartości

[72] Ogólne- Samotna góra


Nikodem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium jeszcze nie wystartowało, ale w środę będzie postawione. Jutro jadę do zoologicznego po roślinki.

:arrow: Akwarium:72 [60x30x40]

:arrow: Filtr: SUNSUN HJ 611B 450l/h

:arrow: Grzałka: WEIPRO 50W

:arrow: Napowietrzanie: Deszczownica robi bąble

:arrow: Oświetlenie: Philips 15W

:arrow: Bimbrownia co2: Tak

:arrow: Temperatura: 25*C

:arrow: Tło: Czarny brystol

:arrow: Podłoże: Piasek kwarcowy ( tyle że budowlany i nie jest biały)

:arrow: Dekoracje: Kamenie, korzeń z dębu.

:arrow: Planowana obsada: 10x neon innessa, 1+2 prętniak karłowaty, 6x kiryski panda, ? gupiki pawie oczko...

Napiszcie jakie rybki jeszcze dodać :help:

I to na tyle...

Zdjęcia w środę ;)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na tą aranżację to mam mieszane uczucia. Z jednej strony ładnie, czysto, kolorowo, coś innego od tego, co robią wszyscy - to po obejrzeniu poszczególnych elementów. Ale z daleka wygląda jakoś nienaturalnie, te kamory jak piłeczki poukładane na sobie, wygląda jak skalniak przed domem. Coś mi tu zgrzyta w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta kupka kamieni kojarzy się z ziemniakami na straganie.Bardzo cię przepraszam,ale to była pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy.Może gdybyś je trochę rozrzucił...Albo może posadź jeszcze kilka roślinek za i jakieś malutkie między nimi.Póki nie ma jeszcze ryb możesz pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta kupka kamieni kojarzy się z ziemniakami na straganie.

Aga, a mi to przypomina stoisko piekarza. Takie pierwsze wrażenie zanim nawet przeczytałem twój post.

 

Dokupie jeszcze roślinek i powsadzam w kamienie i powinno być ok. ;)

Jeszcze pytanko:

Czy może być taka obsada?

8x neon innessa 15 gupików i 2+1 prętniak karłowty i jeszcze ile proponujecie wsadzić kirysków panda.

Obsada do bani, ale go tego jest odpowiedni dział. Tutaj mamy "podziwiać" akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...