Jump to content

ILE RYBEK W 100-112 LITRACH


cos
 Share

Recommended Posts

Jeśli chodzi o molinezje to możesz sobie kupić np. 1 samca , lub 2 samce, a jeśli chodzi o samice to od 2 do 4 max , zwróć uwagę że molinezję rozmnażają się bardzo szybko (są żyworodne), gupiki tak samo , z czasem bez ich kupowania namnoży ci się ich dużo :) Kiryski, ja też chcę je ostatnio kupić :) , myślę nad parką i tobie radzę to samo ( chociaż dużego doświadczenia to ja nie mam z nimi )

Link to comment
Share on other sites

Kiryski są stadne, więc minimum 6szt.

 

Co do żyworódek, jeśli chcesz mieć tylko je to zrób akwarium gatunkowe. Na początek wystarczy nawet jeden harem np. 1 samiec, dwie samice. Szybko się rozmnożą. I jeśli już to wybierz jeden gatunek.

Link to comment
Share on other sites

witam

 

W czwartek ide zamówić kupić akwarium ok 100-120l chciałabym akwarium o zimnym wystroju cos na styl jak na zdjęciu ..w akwarium będzie tło strukturalne bardzo ciemne "niesamowita głębia", wapien filipiński , biały grys dolomitowy ..tak mi się podoba białe i ciemne ..

ale woda będzie twarda dość więc jakie rybki mogę ? chciałabym pyszczaki ale chyba za małe mam akawarium..chciałabym ławice ryb mieć kolorowych może być tego samego gatunku ..proszę o wskazówki

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...