Skocz do zawartości

Tła strukturalne


rurki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja może zacznę od wad tła strukturalnego?

 

Tła strukturalne mają to do siebie że wkłada się je do akwarium.

1. zajmują cenne miejsce w zbiorniku

2. nie jesteś w stanie przykleić go idealnie, zawsze jakaś szparka zostaje (w które wpływają rybki i często tam giną)

3. za tłem tworzy się martwa strefa, w której woda stoi w miejscu, gromadzą się amoniaki...

4. za tło dostają się nieczystości, które jest ciężko usunąć,

 

ale ładnie wygląda- to jest fakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie szpary, amoniaki itp to jeszcze nic, juz nie jednemu kawalek takiego tla sie oderwal a niestety woda nie wyparuje, wiec jak nie bedzie w tym czasie nikogo w domu to napewno sasiad chetnie nas poinformuje ze cos mu kapie na glowe... przykre ale prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mimo tego,ze opinie sa rózne postanowiłem kupić to tło w sklepie http://www............. mam nadzieje,ze ładnie sie wkomponuje w akwarium i bedzie tak jak sobie wyobrazam. Napisze jak juz zainstaluje co i jak. Przy okazje opini edla sklepu tez wystawie. Postaram sie wrzucic zdjecia i ocenicie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. postanowilem zrobic to inaczej. Jako, ze zmieniam obsade i zalezy mi na miejscu w akwarium postanowilem umiescic tego typu tlo za akwarium. tj. najpierw chce je zrobic jako, ze z tylu akwarium mam 3cm wolnego miejsca wiec z gruboscia tez nie bede mogl przesadzac, dlatego metoda jaka to zrobie to wytapianie styropianu rozpuszczalnikiem(nitro) potem poloze na to strukture a nastepnie pomaluje, jest to oczywiscie skrocony opis calego zabiegu ale chodzi tylko o zarys a plus jest taki ze tlo nie bedzie wewnatrz akwa wiec nie bede musial sie bac o toksycznosc wszystkich materialow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

No i mam!! Tło zamontowane,bardzo fajnie sie prezentuje. MAm nadzieje,ze wymienione przez Was wady u mnie sie nie pojawia. BArdzo fajnie to wyglada,niesamowita ozdoba. Opinia dla sklepu ekert.pl oczywiscie pozytywna. Pozdarwiam wszytskich.

a jak tło sprawdziło się w czasie tych 10 m-cy. Pojawiły się jakieś problemy czy jest wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...