Skocz do zawartości

Opłaca sie?


Janusz XV ;)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/akwarium-120x50x50-fi ... 77677.html

Warto takie coś kupić? No i przez allegro czy ktoś już kupował akwaria? Bo nie chce sie wpakować w jakieś odsyłania i zwroty...

Miałem przerwę z akwarystyką i teraz chce sobie kupić taki już trochę wiekszy baniaczek :D Tylko w cenach nie dokońca się orientuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość sprytny zestawik, ale jeśli myślisz o roślinnym oświetlenie do wymiany napewno, zamkiem sobie nie zawracaj głowy bo o i tak bym go nie dawał do wody, filtr oki sam taki mam i powiem Ci ze za taką cenę naprawde super a to bardzo super sie spisuje

:arrow: tak ja, kupowałem jakiś czas temu taki komplet akwa przez allegro tylko mniejsze i wszystko dobrze dotarło solidnie zapakowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o stosunek ceny do jakości :lol: Do czego będzie do akwa dokładnie przeznaczone narazie trudno powiedzieć może malawi albo tanganika a najprawdopodobniej towarzyskie więc chciałbym żeby jednak coś tam rosło :D Zamku na pewno nie użyje jako dekoracji... postaram sie go wymienić na coś innego w sklepie zoologicznym ;) A ten odmulacz to taki strasznie nowy wynalazek czy już sprawdzony sprzęt? Bo ja takie coś widzę pierwszy raz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można dyskutować.

 

Lampy od razu do wymiany, filtr jakiś made in hong kong, odmulacz... mam ten odmulacz :)

Czasem trybiki w turbince szwankują i wydaje przerażający dźwięk, ale ssie nawet nieźle.

Za to ten woreczek to porażka. Gówienka po zassaniu zostają zmielone w turbince i wyplute z powrotem do akwarium jakby tego woreczka wcale nie było.

Trzeba kombinować, musisz wymyślić jakiś system filtrowania wody którą odmulacz zwraca.

 

Ten filtr to też jakiś wynalazek, pewnie ten sam chińczyk go robił co odmulacz.

 

Jakieś zamki i badziewia, po co za to płacić.

 

Niby tanio, ale kto kupuje tanie ten płaci dwa razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...