Skocz do zawartości

Kakadu


krapepe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Ryby należy karmić pokarmem żywym i mrożonym (np larwy komarów) oraz suchą karmą w postaci płatków lub granulatów." to z naszej strony... czasami warto poszukać :D, jeżeli masz pieniądze to możesz karmić co dziennie pokarmem żywym, ja karmie płatkami i dla urozmaicenia czasami rzucę coś innego, aby się za bardzo nie przyzwyczajały do ,,larytasów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoje Pielęgniczki Kakadu nie interesują się pokarmem suchym, to kup im również pokarm żywy, ten na pewno zechcą zjeść ;) Piszesz, że nie chcą jeść pokarmów suchych, no i nie wiem czy chodzi Ci że tak ogólnie suchych nie, czy tylko pokarmy suszone w płatkach im nie pasują? Bo jeśli tylko płatki odpadają to może kup im np. suszoną dafnię czy coś takiego, lub pokarmy w granulkach, bo raczej cały czas nie można ich karmić pokarmami mrożonymi i żywymi. Co do karmienia to pokarm podaje się 2, max 3 razy dziennie w małych ilościach, ale trzeba pamiętać również o jednodniowej głodówce dla ryb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że mi też skubią płatki;/ Połknie rozgryzie i wyrzuca skrzelami ;/ Ale myślę że zawsze coś je, teraz daje im żywy. Ale bd go dawać 1x na 3-4 dni, muszą się przyzwyczaić jak będą głodne to zjedzą i suchy. (chyba?) Ok to zamieść kilka fotek.Nie karmiłem ich żywym od jakiegoś tygodnia? I jakoś żyły więc myślę, że jedzą tylko tego nie widać, albo połykają małe ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...