Skocz do zawartości

Tło strukturalne Akwa 30L by przemekhonda


przemekhonda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

do zrobienia tego tła zachęciły mnie projekty działu Zrób to sam ale przede wszystkim maaro78 i z góry dziękuje za jego pomoc

od razu mówię wiem że te akwa jest małe i tło zajmuje trochę miejsca ale to ma być akwarium roślinne lub hodowla pokarmu lub żłobek wolałem zrobić na 30L bo mam jeszcze 60 ale uważam ze jakby coś nie poszło to te akwa jest zbędne

materiały:

kasetony - 6zł

nożyk do płyt gkf

sylikon akwarystyczny 15 zł

farba akrylowa 18zł

cr65-50 zł

materiału zostało na jeszcze przynajmniej jedno tło

użyłem kasetonu aby nie zajmować miejsca którego już jest mało

kasetony wyciąłem na wymiar skleiłem silikonem odczekałem 4 dni.

czas na górki z pianki poliuretanowej

Potem nakładałem warstwy cr 65 2 warstwy po ok 4 godzinach przerwy.

zostawiłem do wyschnięcia na dwa dni po czym położyłem farbę akrylową. zostawiłem do wyschnięcia całość a po 2 dniach wkleiłem do akwa zgodnie z instrukcją zalałem akwa po 4 dniach

i włożyłem filtr aby sprawdzić czy wewnętrzny spełnia swoją role i tak też było ale zauważyłem ze na powierzchni robi sie biała piana więc wypłukałem akwa wodą z kranu i wszystko działa jak w najlepszym porządku

Małe AKWA nie znaczy Brzydkie AKWA

...................I jak się podoba??................

post-3320-13685161925664_thumb.jpg

post-3320-13685161926054_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...