Skocz do zawartości

Ryba smok? Wygląd jakby z rodziny babkowatych?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dostałem rybę, zwaną "ryba smok" z pyska jest podobna do trzciniaka, ale jest srebrna i ogon ma tak zakończony jak sum. Nigdzie nie mogę czegoś o niej znaleźć. Chce się jej pozbyć bo mam za małe akwa, ale niewiem nawet pod jaką nazwą ją wpisać w ogłoszeniu. pomóżcie mi proszę Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dał radę wrzucić foto to by już było. Nie nabijaj sobie postów tak bezsensownymi odpowiedziami. Albo konkret albo wcale. Jesteś tu jakiś czas a takie głupoty robisz. Są tu ludzie bardziej doświadczeni może ktoś rozpozna? jestem w 99% pewny, że to coś z rodziny babkowatych ale potrzebowałbym najlepiej nazwę łacińską. Nigdzie nie mogę znaleźć a szukałem już wszędzie gdzie tylko mogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zazdrościsz postów?

Jeżeli zakładasz temat a nie masz foto no to sam tylko zakładasz nie potrzebnie temat...

To szukanie igły w stogu siana, jedynie ktoś Ci może odpowiedzieć na te pytanie to tylko taka osoba co spotkała się z tą rybą, nie bulwersuj się tak to forum, a nie hejteroski czat.(ok kończe bo zaraz będzie, że ja sobie nabija posty i pewnie tak jest :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...