Skocz do zawartości

czy z krewetkami RC można trzymać neonki?


Michał9612
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się Ecik z Tobą nie zgodzę ja przy neonach i razborach w sumie 70 na 300l z populacji niecałe 30 RC mam ich już ponad 300 :) w niecałe 2 miesiące. Wystarczy bardzo duża ilość mchów by małe miały gdzie się chować.

A co do wielkości akwarium na neony zielone minimum 45l na innesa 54l

w tych 30l możesz trzymać z krewetkami bojownika samca ale też nie zapominaj o dużej ilości mchu gdyż bojek też nimi nie pogardzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neony nie są rybami, które lubią pływać w grupie, a są rybami ławicowymi.Potrzebują przebywania w minimum 30-to osobowej gromadzie.

Odpowiednie dla niego akwarium to 60-70l, w którym znajduje się duża ilość roślin, temperatura wody w zbiorniku to 22-25 C.Ph powinno być lekko kwaśne 5-7.Woda miękka do średnio twradej.

 

Kolega ma 30 litrów więc Neon naprawdę odpada :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neony nie są rybami, które lubią pływać w grupie, a są rybami ławicowymi.Potrzebują przebywania w minimum 30-to osobowej gromadzie.

Odpowiednie dla niego akwarium to 60-70l, w którym znajduje się duża ilość roślin, temperatura wody w zbiorniku to 22-25 C.Ph powinno być lekko kwaśne 5-7.Woda miękka do średnio twradej.

 

Kolega ma 30 litrów więc Neon naprawdę odpada :evil:

30 Neonów w 60-70l ? :zamieszany:

na tyle to minimum 100l i to tylko gdy będą to jedyne ryby pływające w toni akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy z krewetkami RC można trzymać neonki w 30 l zbiorniku (40x25x30)???

a jak nie neonki to co?

 

Ludzie padło pytanie i to konkretne,po co ciągle to wałkujecie? :zamieszany:

Neon jest rybką stadną i nie nadaje się do twojego litrażu.

 

a jak nie neonki to co???

A jeśli chodzi o dobór jakiś właściwych ryb do twojego litrażu ,to zapraszam do działu obsady.

 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...