Skocz do zawartości

Akwarium 30L Jakie Rybki moge hodować,jak je udekowrować ???


sebicc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem posiadaczem akwarium od 5Lat miałem akwarium 60L lecz mi się dzisiaj stukło,i kupiłem akwarium 30L.Mam filterek,grzałki,kamyczki,3 roślinki sztuczne lecz miałem prostą dekoracje,a teraz postanowiłem coś zmienić.Mam 5 rybek,1 głupik,1 glonojada,1 mieczyka z bardzo długim i pięknym ogonem,i 2 żałobniczki.1.Chiałbym mieć dużo rybek jakie mogę chodować w 30L akwarium proszę o pomoc,i wyłącznie proszę o pomoc w dekorowaniu akwarium.Pozdrawiam Sebicc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada w 90% do wymiany, możesz zostawić sobie gupika jezeli to samiec to jeszcze max 2 samce, ewentualnie zamiast gupikow samiec bojownika, rośliny sztuczne bym wywalił, kup lepiej pare zwykłych a efekt w akwarium będzie zdecydowanie lepszy. w 30l niestety nie można trzymac dużo rybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem posiadaczem akwarium od 5Lat miałem akwarium 60L lecz mi się dzisiaj stukło,i kupiłem akwarium 30L.Mam filterek,grzałki,kamyczki,3 roślinki sztuczne lecz miałem prostą dekoracje,a teraz postanowiłem coś zmienić.Mam 5 rybek,1 gupik,1 glonojada,1 mieczyka z bardzo długim i pięknym ogonem,i 2 żałobniczki.1.Chiałbym mieć dużo rybek jakie mogę hodować w 30L akwarium proszę o pomoc,i wyłącznie proszę o pomoc w dekorowaniu akwarium.Pozdrawiam Sebicc

 

prawie zadnych, moze parke gupikow albo 2 samczyki, moze ze 3-4 drobniczki jednodniówki, moze jeszcze kilka sztuk microrasbory sie zmiescie ale powinny byc mneijsze, oprocz tego jeden bojownik, slimaki lub krewetkie.

 

mieczyk ekspresowo out !!

Glonojad tym bardziej ! nie mial prawa byc nawet w 60 l.... !!!!!

zalobniczki raczej tez nie moga byc w 30 l !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁuchajcie miałem glonojada w 60L od 1 chwil jego narodzenia urusł ogromny i sprzedałem za 90zł,mój szwagier ma tez 30L akwarium trzyma juz od 3LAt 30 neoków,10 głupików,1 mieczyka ma durzego glonojada i nic sie z nimi jakoś nie dzieje.Sztuczne roślinki własnie wyrzucam do kosza,jutro ide i kupuje żywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁuchajcie miałem glonojada w 60L od 1 chwil jego narodzenia urusł ogromny i sprzedałem za 90zł,mój szwagier ma tez 30L akwarium trzyma juz od 3LAt 30 neoków,10 gupików,1 mieczyka ma durzego glonojada i nic sie z nimi jakoś nie dzieje.Sztuczne roślinki własnie wyrzucam do kosza,jutro ide i kupuje żywa

:o myslisz ze te ryby czuja się tam dobrze?

To jak by 20 ludzi mieszkało w kawalerce.

Nawet nie chce myśleć o parametrach wody w tym akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...