Skocz do zawartości

[112l ] Ogólne


Evelyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hm. W baniaczku nic ciekawego. Cały czas coś kąbinuję i próbuję zmieniać a efekty są różne.

Aktualna obsada to:

5x dorosła molinezja + ok. 11 młodych

10x neon innesa

3x kirysek spiżowy (zastanawiam się czy nie oddać i dać coś innego, jakieś propozycje?)

1x zbrojnik niebieski.

Tak to wygląda. Wiem, że mam dużo molinezji ale na razie jeszcze rosną i gdy już będą sporawe to je oddam najpewniej do zoologicznego. Chyba, że ktoś mieszka w moich okolicach i byłby chętny :).

Teraz trochę zdjęć.

Molinki

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ogólnie

Dołączona grafika

 

A tak sobie baniaczki dwa stoją ;).

Dołączona grafika

 

Ogólnie nie jest źle, nie jest wybitnie. Jest średnio, ale cały czas myślę, chociaż teraz już szkoła daje popalić. Woda trochę nie klarowna ale odmulałam dno ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dawno nie było aktualizacji a w sumie sporo się zmienia. Na razie nie pokazuje całego akwa, bo nie ma się czym chwalić, ale pokazuję nowe nabytki.

Moja obecna obsada to: 4 platki + maluchy nie wiem ile, 13 neonów innesa, zbrojnik złoty weloniasty, 3 helenki. Wczoraj doszło 7 tęczanek filigranowych. Docelowo chcę pozbyć się wszystkich neonów i zastąpić je tęczankami, chcę aby było ich 20. Jeśli ktoś chciałby ode mnie neony z okolicy Łodzi mogę się wymienić na przykład na jakąś roślinkę albo coś ;). A teraz foty tęczanek. Zakochałam się w tych rybkach są po prostu niesamowite, ich zachowanie, sposób pływanie i już pierwsze zaloty.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...