Jump to content
Sign in to follow this  
Evelyn

[112l ] Ogólne

Recommended Posts

Hm. W baniaczku nic ciekawego. Cały czas coś kąbinuję i próbuję zmieniać a efekty są różne.

Aktualna obsada to:

5x dorosła molinezja + ok. 11 młodych

10x neon innesa

3x kirysek spiżowy (zastanawiam się czy nie oddać i dać coś innego, jakieś propozycje?)

1x zbrojnik niebieski.

Tak to wygląda. Wiem, że mam dużo molinezji ale na razie jeszcze rosną i gdy już będą sporawe to je oddam najpewniej do zoologicznego. Chyba, że ktoś mieszka w moich okolicach i byłby chętny :).

Teraz trochę zdjęć.

Molinki

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ogólnie

Dołączona grafika

A tak sobie baniaczki dwa stoją ;).

Dołączona grafika

Ogólnie nie jest źle, nie jest wybitnie. Jest średnio, ale cały czas myślę, chociaż teraz już szkoła daje popalić. Woda trochę nie klarowna ale odmulałam dno ;).

Oj nie ma co oceniać ten wystrój już nieaktualny, teraz jest inaczej. O jakiej wadzie mówisz?

Może Mu chodzi o to ,że to akwa stoi w kącie :lol:

co za chemie używasz ze masz klaro na liściach i wodzie ??? chyba ze woda po podmianie a rośliny nowe ;>

Może Mu chodzi o to ,że to akwa stoi w kącie :lol:

To rzeczywiście jest wada bo ciężko dostać się do filtra :lol: .

Emet Brown, nie używam chemi, możliwe, że było po podmiance nie pamiętam już dawno to było.

To dopiero jak naprawię pokrywę bo na razie oświetlam akwarium różnymi dziwnymi kombinacjami i nie najlepiej to wygląda. Mam nadzieję, że niedługo już wszystko wróci do normy to wtedy coś wrzucę ;).

Akwa jest ok, ale raczej nie jest arcydziełem. :)

PS: Molinezje nie zjadły Ci tych kamomb? Kiedy założyłam swoje pierwsze akwarium, moje molinezje pożarły te roślinki w kilka dni.

Dawno nie było aktualizacji a w sumie sporo się zmienia. Na razie nie pokazuje całego akwa, bo nie ma się czym chwalić, ale pokazuję nowe nabytki.

Moja obecna obsada to: 4 platki + maluchy nie wiem ile, 13 neonów innesa, zbrojnik złoty weloniasty, 3 helenki. Wczoraj doszło 7 tęczanek filigranowych. Docelowo chcę pozbyć się wszystkich neonów i zastąpić je tęczankami, chcę aby było ich 20. Jeśli ktoś chciałby ode mnie neony z okolicy Łodzi mogę się wymienić na przykład na jakąś roślinkę albo coś ;). A teraz foty tęczanek. Zakochałam się w tych rybkach są po prostu niesamowite, ich zachowanie, sposób pływanie i już pierwsze zaloty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this