Skocz do zawartości

dlaczego woda robi sie mętna???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiem o tym ale w sklepie akwarystycznym typ doradził mi kiedyś ta sol ponieważ stwierdził ze woda może być troszeczkę słona dla każdych rybek... nie wiem ile w tym prawdy ale mówił to specjalista który się chyba na tym znal... a uważasz ze nie powinnam używać tej soli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach nie ma specjalistow. Oni mowia tak jak najlepiej im cenowo pasuje. Nie interesuje ich dobro rybek, tylko to zeby jak najwiecej sprzedac. Sol nie sprzyja kazdej rybce..Pewnie sie dowiedzial ze jakiejs tam sprzyja i tak mowi kazdemu zeby sprzedawac sol. Molinezja lubi miec troszke soli, albo reszta Twych rybek juz mniej takie rzeczy toleruje.. Sol morska moglabys dac jezeli bys miala morskie rybki...Akwariowa mozesz tylko uzyc w tym wypadku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dziękuje za pomoc i dobra radę a tak a'propos tego typa w sklepie to porzadny facet myślę ze nie powiedział mi tego po to aby sprzedać więcej soli :D zaopatruje się u niego prawie rok i widać ze facet lubi to co robi ;) ale jeszcze raz dziękuje kupie sobie ta sól akwariowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...