Skocz do zawartości

Przedzielenie akwarium?


Rafi;]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium ma 96l.Chciałbym przedzielić akwarium na 2 części.Jedna wielka,która stanowiłaby akwarium ogólne,a druga część jako kotnik dla narybku który miałby około 10l.Zależy mi na odchowaniu jak największej ilości narybku gupika,a nie mam opcji założenia 2 akwarium,więc pomyślałem że można by przedzielić akwarium i byłoby oki.Miałem już kotniki ze sklepu,ale uważam że są one zdecydowanie za małe,żeby chować w nich np.50 szt. narybku gupika.Więc mam kilka pytań,dotyczących mojego planu.

1Czy to jest wogule możliwe?

2Czym najlepiej przedzielić to akwarium.Posiadam szkło ,czy ono jest odpowiednie?

3Jak to wszystko ustawić żeby narybek nie uciekał a woda była ciągle świeża i filtrowana?

4W którym miejscu akwarium miałbym takie coś postawić?Link z rysunkiem akwarium niżej.

http://img199.imageshack.us/i/akwae.jpg/

Z góry dziękuje za wszystkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsadź gęściej roślinnością pływającą(pistia itp) i nie będziesz musiał przedzielać baniaka.Dla mnie bez sensu to przedzielanie,bo sądząc po wystroju z obrazka to nie zrobiłeś baniaka typowo hodowlanego tylko ekspozycyjne żeby ładnie wyglądało.

 

 

 

 

REGULAMIN MÓWI

 

6.2. Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.

 

edit

 

viewtopic.php?f=36&t=27202

 

Sa różne doświadczenia w takim razie.....

 

 

Dbaj o pisownie i poczytaj regulamin następnym razem zakończę to ostrzeżeniem .ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ja nigdy jeżeli chodzi o odchów gupików nigdy szczęścia nie miałem :cry: Zawsze uchowało mi się tyle,aby w akwarium chociaż coś pływało,dlatego wpadłem na ten pomysł.Czy ze względu czysto "technicznego" jest to możliwe?

Edytuj nie pis posta pod postem.ecikgfc

EDIT

Z doświadczenia wiem,że uchowa się bardzo mały procent narybku,poza tym chciałbym żeby ten kotnik również był ozdobą akwarium.Widok wychowującego się narybku, a obok akwarium ogólnego moim zdaniem byłby piękny.

 

Trzy posty jeden pod drugim sklejam je a tobie daje ostrzeżenie

 

REGULAMIN MÓWI

 

6.2. Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.

 

EDIT

 

To jak to z tym będzie da rade?? :zamieszany:

 

 

ecikgfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...