Jump to content

czy napewno to pielegnica papuzia?


Recommended Posts

A. nigrofasciatus.

BTW. Papuzia to syf, nie ryba :P Ciesz sie, że masz zeberki, ale ostrzegam, to jedne z agresywniejszych pielęgnic, chociaż te odmiany ksantorycznej (Ty je masz) to poprzez te ciągłe mieszanie genów są IMHO łagodniejsze.

Link to comment
Share on other sites

No raczej będą zjadać :P ja bym poszedł do zoologicznego i oddał. Nie ogarnięci ludzie sprzedaja w zoologu. Raz chciałem krewety RC które były razem z filtrującymi, babka mnie się pyta czy maja być te krewetyki ,,Fliltrujące"

Link to comment
Share on other sites

Papuzia to "ryba", zje wszystko co się jej do pyska zmieści.

PAmietaj jednak, że to coś rośnie duże, musisz przygotować się na duży zbiornik.

Moim zdaniem powinieneś pomyśleć nad prawdziwymi rybami.

Link to comment
Share on other sites

a jakie musialbym miec na pare papuzich i pare zeberek?? czy to jest tak ze kazde pielegnice przy odpowiednio wielkim akwa moga byc razem? Akwarium obecnie mam 160l ale planuje zmienic. To jak to wkoncu wyglada z tymi papuzimi.... moga byc z zeberkami?? lub jakimi innymi rybkami?

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba pozabijały by się z Zebrami...z tego co słyszałam o zebrach i wiem z doświadczenia o papuzich to raczej nieuniknione..nawet przy dużym zbiorniku... a właśnie ..jakiej wielkości masz akwa?

Papuzie dałyby radę, dają przy pawiookich podczas tarła, to i dałyby radę zebrom. 160 litrów to mało, od 240 byś mogł o takim połączeniu myśleć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...