Jump to content

200 litrów ogólne

mariuszpol18
 Share

Recommended Posts

Nie jest źle. Ramirezy to parka? Oddałabym zbrojniki bo masz już mały ścisk na dnie, zostaw jednego. Tylko że tetry czarne to rybki ławicowe w dodatku całkiem okazałe więc zrezygnowałabym z nich a za to dokupiła 6-7 neonów.

2 niebieskie albinosy i jeden pleco wiem co powiesz ze za małe i wo gule ale kolega miał go w 25 litrach ma jakieś 10 cm poprosił mnie żebym go zabrał bo strasznie się tam męczył i jemu staram się coś znaleźć ale nikt nie ma na tyle dużego akwa mała mieściną to ciężko znaleźć kogoś kto by woził a w żadnym sklepie w pobliżu ryb nie chcą przyjmować

a dało by się dorzucić jakieś mieczyki albo kosiarki by się przydały :lol:

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

2x Pielęgniczka Ramireza

10x Kirysek pstry

13x Tetra czarna

6x Cierniooczek Kuhla

3x zbrojnik

20x neon inessa

1x mieczyk

Dokup partnera do mieczyka lub oddaj. Lepiej by było gdybyś miał albo 25 neonów Innesa albo 18 tetr.

• 2 months later...

Hej no niestety obsada mi się trochę rypła :( rodzina wpadła na wspaniały pomysł żeby kupić mi parę rybek na urodziny ale się niestety nie skonsultowali :)

teraz jest tak :

2x Pielęgniczka Ramireza

6x Kirysek pstry

6x kirysek spiżowy

8x Tetra czarna

5x Cierniooczek Kuhla

4x zbrojnik

20x neon inessa

4x mieczyk

4x skalar

3x kosiarka

a jedyny sposób na pozbycie się ich to śmierć wiec co ja mam z tym zrobić

• 4 weeks later...

Dobra jakoś się udało po długim przekonywaniu kobitki w sklepie ze ryby są zdrowe :)

aktualna obsada:

2x Pielęgniczka Ramireza(1+1)

8x kirysek spiżowy

4x Cierniooczek Kuhla

3x zbrojnik(1+2)

30x mieczyk(1+2+27-1cm maluchy)

4x skalar

Piskorków nie udało mi się złapać to pewnie zostaną już na stałe. A z mieczykami się zobaczy jak urosną.

Dobra jakoś się udało po długim przekonywaniu kobitki w sklepie ze ryby są zdrowe :)

aktualna obsada:

8x kirysek spiżowy

4x Cierniooczek Kuhla

3x zbrojnik(1+2)

30x mieczyk(1+2+27-1cm maluchy)

4x skalar

Piskorków nie udało mi się złapać to pewnie zostaną już na stałe. A z mieczykami się zobaczy jak urosną.

Cierniooczek Kuhla dokup 2 , zostaw jednego zbriornika , zostaw 1+4 mieczyki , i możesz dodać 10 neonów innesa .

Piskorków już nigdzie nie sprowadzają bo za ciężko je łapać wiec dokupić już się nie da muszą wytrzymać.

Zbrojniki się dogadują 2 samce miały wąty wiec jeden poszedł ale samice chce mieć w dwóch kolorach :)

Żadnych innych ryb tez już nie chce dodawać tylko z mieczyków zrobić coś na wzór ławicy z 10-15 zostawić i już wychowają się tu to będą mocniejsze. Chyba ze ze 2-3 samice bojownika a samca do krewetkarium ;)

• 1 month later...

hej to znowu ja trochę się pozmieniało wiec tak:

7x kirysek spiżowy

3x zbrojnik(1+2)

10x mieczyk

2x skalar

5x kosiarka

i bojownik z innego akwa musi tu trochę po kiblować ;) a może i na stałe zostanie

A zbrojnikom dobrze się tak żyje już samiec wytarł się z jedną samica teraz bierze się za drugą :D

Co sądzicie??