Skocz do zawartości

200 litrów ogólne


mariuszpol18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 niebieskie albinosy i jeden pleco wiem co powiesz ze za małe i wo gule ale kolega miał go w 25 litrach ma jakieś 10 cm poprosił mnie żebym go zabrał bo strasznie się tam męczył i jemu staram się coś znaleźć ale nikt nie ma na tyle dużego akwa mała mieściną to ciężko znaleźć kogoś kto by woził a w żadnym sklepie w pobliżu ryb nie chcą przyjmować

 

a dało by się dorzucić jakieś mieczyki albo kosiarki by się przydały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej no niestety obsada mi się trochę rypła :( rodzina wpadła na wspaniały pomysł żeby kupić mi parę rybek na urodziny ale się niestety nie skonsultowali :)

teraz jest tak :

2x Pielęgniczka Ramireza

6x Kirysek pstry

6x kirysek spiżowy

8x Tetra czarna

5x Cierniooczek Kuhla

4x zbrojnik

20x neon inessa

4x mieczyk

4x skalar

3x kosiarka

a jedyny sposób na pozbycie się ich to śmierć wiec co ja mam z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra jakoś się udało po długim przekonywaniu kobitki w sklepie ze ryby są zdrowe :)

aktualna obsada:

2x Pielęgniczka Ramireza(1+1)

8x kirysek spiżowy

4x Cierniooczek Kuhla

3x zbrojnik(1+2)

30x mieczyk(1+2+27-1cm maluchy)

4x skalar

 

Piskorków nie udało mi się złapać to pewnie zostaną już na stałe. A z mieczykami się zobaczy jak urosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakoś się udało po długim przekonywaniu kobitki w sklepie ze ryby są zdrowe :)

aktualna obsada:

2x Pielęgniczka Ramireza(1+1)

8x kirysek spiżowy

4x Cierniooczek Kuhla

3x zbrojnik(1+2)

30x mieczyk(1+2+27-1cm maluchy)

4x skalar

 

Piskorków nie udało mi się złapać to pewnie zostaną już na stałe. A z mieczykami się zobaczy jak urosną.

Cierniooczek Kuhla dokup 2 , zostaw jednego zbriornika , zostaw 1+4 mieczyki , i możesz dodać 10 neonów innesa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piskorków już nigdzie nie sprowadzają bo za ciężko je łapać wiec dokupić już się nie da muszą wytrzymać.

Zbrojniki się dogadują 2 samce miały wąty wiec jeden poszedł ale samice chce mieć w dwóch kolorach :)

Żadnych innych ryb tez już nie chce dodawać tylko z mieczyków zrobić coś na wzór ławicy z 10-15 zostawić i już wychowają się tu to będą mocniejsze. Chyba ze ze 2-3 samice bojownika a samca do krewetkarium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej to znowu ja trochę się pozmieniało wiec tak:

2x Pielęgniczka Ramireza(1+1)

7x kirysek spiżowy

3x zbrojnik(1+2)

10x mieczyk

2x skalar

5x kosiarka

i bojownik z innego akwa musi tu trochę po kiblować ;) a może i na stałe zostanie

A zbrojnikom dobrze się tak żyje już samiec wytarł się z jedną samica teraz bierze się za drugą :D

Co sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...