Skocz do zawartości

problem z kiryskiem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Kilka dni temu dokupiłem dwa kiryski albinosy(mam 2sztuki) są to małe osobniki. Jeden z nich wykazuje dziwne zachowanie od "nowości" otóż kirys bardzo często podpływa do lustra wody kładzie sie na bok i tak leży... Po pewnym czasie "odżywa" i pływa jakby nigdy nic. Napowietrzanie chodzi niemal non stop razem z filtrem. Karmie rybki raz dziennie(czasem robie jedno dniową przerwe gdy podaję żywy pokarm). Pragnę podkreśłic ze takie zachowanie wykazuje tylko jeden kirysek. Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, dzisiaj dokupiłem też kiryska albinosa, i przejawia takie samo zachowanie jak twój, narazie obserwuje

 

Wleciał mi w kabombe kirysek i leżal taki wygięty w pół ponad 20 minut, nie mogłem dostrzec przez rosline czy oddycha, więc postanowiłem go wyłowić, a tu jak ożył to teraz pływa i dobry znak, zaczął jeść. Mam nadzieje że dobrze to wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego mam chyba od czterech dni i poprawy brak;/ Moze akurat to lubia... Mój też nie jest zbyt duży do 2cm.

Raczej to nie wyglada na chorobe(bo nikt nie potrafi pomoc). W zoologicznym pytalem i facet powiedział że nie słyszał o takim zachowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...