Skocz do zawartości

szybki oddech


AR8178
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystko zaczeło się od ospy w trakcie jej leczenia pojawiały się inne schorzenia jak odpadanie płetw czerwone skrzela jakieś małe guzki i szybki oddech. postaram się zrobić zdjęcia mam beznadziejny aparat. mój akwa ma 375l.założony został jakieś1,5 miesiąca temu dojrzewał 2 tygodnie filter kubełkowy OUTSID 2000L UV 3045HW chodzi 24h modelu napowietrzania nie pamiętam ale jest duża temperatura 25 stopni grzałka 300w oświetlenie AKWA RYNKAR OPTI NATURAL 36W I AKWA RYNKAR OPTI PLAN 36W.gatunki ryb 3 skalary 2 welony 1 molinezja już jedna. 2 gurami 4 mieczyki 1 bojownik 15 neonu już piętnaście 2 sumiki 2 glonojady już dwa 4 kiryski 4brzanki .Trzy rodzaje roślin . ogólnie na dzień dzisiejszy wszystko wygląda fatalnie prosze napiszcie że będzie wszystko dobrze bo jestem załamana przepraszam za pisownie mam nadzieje że nikt się nie obrazi .a i jeszcze pomiary na dzień dzisiejszy moge tylko podać ph 6,0 -8,0 jest 8 a ph4,5-9,0 jest 7,5 na reszte musimy poczekać idzie pocztą bo w moim pięknym mieście nic nie można dostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...