Jump to content

Recommended Posts

Jak już kiedyś pisałam mam akwarium 10l.

Miałam za dużo ryb, bo tak inteligentni są sprzedawcy. Rybki wszystkie zdechły, bo jedna miałam ospę czy jakąś tam inną chorobę.

 

W najbliższych dniach ma mi kolega od matki przynieść od siebie z domu kilka krewetek red cherry(chyba, bo powiedział, że czerwone).

Ile krewetek może być w tak małym akwa.

 

Kupiłam małe, bo to moje pierwsze, więc małe. Za jakiś czas mam zamiar kupić 62l. Wtedy krewetki przeniosę do większego razem ze sprzętem i roślinkami.

Link to comment
Share on other sites

Madzik-racja. Mam krewetkarium 20L to mały brak prądu i temperaturka leci w dół. W ogólniaku? Temperatura trzyma się dobre kilka godzin i spada b.powoli :) Także jeśli chodzi o parametry to łatwiej zadbać o większe akwarium ze względu na to, iż nie będzie skoków jak w nano-akwarium(małym). Warto dać troszkę więcej pieniędzy i zaopatrzyć się w akwa z dobrym filtrem, grzałką z termostatem. Akwarystyka to czasem duży nakład pieniędzy :)

Link to comment
Share on other sites

Jest dużo tematów kolego które

 

hmmm Kolego do Kobiety???

 

 

A propo pajączka to też nie tak łatwo i chop ;) zwykłe akwarium się nie nadaje ponieważ nie ma zamknięcia i odpowiedniego obiegu powietrza, po drugie i tak za małe jak na ptasznika. Osobiście mam ptasznika "Psalmopoeus irminia" jest on w stadium L8 i ma terarium 30x40x60 (głębokość,długość,wysokość)

 

Koleżanko jeżeli masz akwarium 10L to dołóż troszkę mchu jakiś trawniczek i zajmij się krewetkami ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...