Skocz do zawartości

[140] pielęgniczki


sambi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamieszczam kilka fotek mojego akwa przed restertem (sory za jakośc zdjęć)

Napiszę tylko obsadę, roślinki i podłoże, resztę po restarcie (będzie low tech).

A więc tak

moja obsada to :

3x p. kakadu (1+2)

25x neon innesa

4x kosiarki (chyba oddam)

2x otosek (nie było więcej, docelowo 6)

rośliny to: (marne, ale są)

-kabomba (zgniła i ledwo co teraz rośnie ma około5cm)

-moczarka (-II-)

- heteranthera

-microsorium skrzydlate

-chlorophytum

-bacopa monnieri .

-jeszcze jedna, ale nie znam nazwy, po prawej stronie akwa z dużymi liśćmi.

post-4001-13685161699993_thumb.jpg

post-4001-13685161700341_thumb.jpg

post-4001-13685161700692_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło faktycznie bardzo ładne. Jedno z lepszych samoróbek jakie widziałam. No ale cała reszta aranżacji strasznie kuleje :roll: Masz bardzo ładny korzeń, obsadź go mchem np. christmas. Roślinki posadzone na chybił trafił. Pomyśl trochę o aranżacji, kup jakieś mniejsze roślinki na pierwszy plan. Aha i te kamyczki niebieskie wcale się tu nie komponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady i opinie.

A te niebieskie kamyczki to one są tylko po to, żeby roślinki nie wylatywały jak się ukorzenią miały wylecieć.

To jest zrobione przed restartem, a restart będzie n a feriach (za tydzień) tylko nie wiem co wybrać ziemia czy substrat?

A roślinki posadzone tak na chybił trafił, bo nie wiedziałem, że będą rosły wogóle. :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...