Skocz do zawartości

[450] pielęgnice amerykańskie i reszta


maciasty77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miałem 4 pary(może za dużo jak na mój baniak) i obserwowałem ich zachowania.Później zaczynała sie demolka i już nie było tak fajnie.Uwielbiam pielęgnice za ich wygląd dlatego wole miec ich więcej z różnych gatunków po 1 szt.Nawet jak pływają pojedynczo to można zaobserwowac różne zachowania poszczególnych gatunków.Pójde trochę dalej,wydaje mi sie ze teraz gdy nie ma samic każdy samiec pokazuje swoją nature.Wcześniej wszystko obracało sie wokół tarła.Może się mylę w moich obserwacjach ale pozostanę na razie przy tym układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójde trochę dalej,wydaje mi się,że teraz gdy nie ma samic każdy samiec pokazuje swoją nature.Wcześniej wszystko obracało sie wokół tarła.Może się mylę w moich obserwacjach ale pozostanę na razie przy tym układzie.

To chyba masz samce homo.

Moim zdaniem samiec może pokazać swoją naturę tylko i wyłącznie w obecności samicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnie odsłona.Jutro przyjeżdża kupiec i moje pielęgnice zmienią właściciela :|

Obsada:

-parka zeber

-parka GT

-samiec managuły(do tej pory nikt nie chciał go)

-2x pleco

-5x bocja wspaniała

 

Jak zwykle zdjęcie nie powala ale nie umiem moim sprzętem zrobic lepszego,wybaczcie.Próbowałem przez xnView ale to niewiele dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłopot z żoną !!, musiałem ulec !! - rozumiem szantaż cichymi dniami itd; " obok otworzyli agencje towarzyską - za 150 pln nie warto budzić żony" sorki za erotyczny spam, ale to kumpla tekst.

 

Masz /miałeś zaje... ryby tylko pozazdrościć, a Ty sprzedajesz bo żona to, żona tamto; postaw na swoim i tyle; to że kuchnia uwalona a do czego jest kuchnia - do sporządzania posiłków tak jak łazienka do mycia/kąpania, jak coś przygotowujesz to zrobisz syf, który potem posprzątasz.

Przepraszam, ale zagotowałem się, podobne klimaty miałem w domu, ale już mam trochę latek więc ciche dni mi na rękę ;)

 

Pielęgnice cuuuudo, rozglądam się po forum, czytam bo za jakiś miesiąc wystartuję ze swoim baniakiem.

 

PS co to jest GT :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi : "już po ptakach".Rybki mają nowy dom,nawet trochę większy.Gdyby chodziło tylko o ustępstwo z akwarium to nie byłoby problemu.Mam jeszcze inne "hople" i w tym przypadku najłatwiej było uzyskac kompromis.Skoro rybek już nie ma,temat można zamknąc.Następnym razem odsłona: WT aranż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...