Skocz do zawartości

Moja ekipa akwariowa (60l)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że ludzie tacy jak Madzia,którzy z tego co czytam są profesjonalistami -mogą dostać zawału :P ale moją obsada to:

 

2 kiryski

2 skalarki z czego jeden dostaje świra,jak ktoś jest przy akwa to mało szyby nie rozbije tak się pcha :]

3 gupiki (samczyk i 2 samiczki) samczyk zwariował i olewa samice,przyczepił się za to do mieczyków i nie daje im spokoju zalecając się :mrgreen:

2 danio (przynajmniej tak było napisane w sklepie zoologicznym)

2 mieczyki

2 glonojady z czego jeden dosc duży (ok 10cm) ale darowanemu koniowi nie zagląda się z zęby :D przynajmniej szyby czyste i ani glonka od 7 miesiecy :D

3 neonki było ich więcej ale szwagier przytaszczył pyszczaka malawi mówiąc że to łagodna rybka :P w nocy było słychać tylko jęki i płacz z akwarium. Rano pozostały mi 3. Pyszczak powędrował do sąsiada :]

 

 

Obsada nie jest idealna napewno wiele muszę pozmieniać. Dostałem lepszą pracę i planuję zakup akwarium 240l. Ale moje rybki są ze mną juz 7 miesięcy i nie licząc świrniętego gupika,żyją ze sobą w harmonii,nie chcę się pozbywać ani jednej.

Chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto naprawdę się na tym zna,jak dobrać rybki do mojego akwarium które zamierzam zakupic w lutym.Jesli bedzie trzeba to pooddaję część rybek po znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...