Jump to content

wieksze rybki do mniejszych ??

molo
 Share

Recommended Posts

Witam

powiekszyl mi sie baniak do 120 litrow i dokonalem przeprowadzki takich rybek jak danio rozowe neony inessa i platki czy moge wposcic do nich skalary ??

a jak nie to jakie wieksze rybki mozna wposcic,zeby sie nie klóciły??

pozdro :)

no na dnie jeden glonojad jak narazie bo byl wczesniej baniak 43 litrowy z 3 kiryski zamierzam dokupic i jednego jeszcze glonojada

neonow 10 sztuk,a danio 6 sztuk to moja panna sie uparła bo różowe :D platka jedna zostala ale zapylona jej boy kopnol w kalendarz po zabiegu :zamieszany:

wiec tak sprawa przemyślana,myśle że słusznie dokupuje z 30 neonów do nich z 6-8-10 hokejówek ;) a te różowe rybki mojej panny co z nimi robić?? dokupić do 10tki :?: czy dac sobie spokój z danio :?: :zamieszany:

no i sprawa glonajada mysle ze z jednego jeszcze kupie i finał ;)

dokupiłem hokejówki malutkie 6sztuk niech to podrosnie jak cos sie bedzie dzialo miedzy nimi dokupie nastepne 6 >> ksiażka pisze ze sa stadne i pokojowo nastawione do innych rybek jak cos trzeba rozłożyć agresje (miedzy nimi) na zwiekszeniu ilości,danio zostaje w tej liczbie co było,neony dokupienie 10 sztuk,platka zapylona,wiec pojdzie do szpitala rodzic niedlugo :) i 120-stka w obecności mniejszych rybek z dużym korzeniem i roslinnością staje sie calością :D

Wieksze rybki do mniejszych?? będą wieksze co na dnie żeruja... ;)