Skocz do zawartości

Akwarium [126l] Mój baniak aktualizacja str 11


laszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Inspiracją było akwarium Janusza, jak u niego zobaczyłem ladnie wkomponowane anubiasy. Na drugi dzień poleciał do sklepu i postanowilem zrobić nową aranżację.

 

Mały półmrok :) Coś nie daje mi spokoju, myślalem nad dodaniem gałęzi wierzby płaczacej, jakieś dodatkowe rosliny, ale nie chce przedobrzyć. Nie chcę, roslin w podlożu. te gałezię nie dają mi spokoju miałem świetną wizję tylko boje się zeby ryby nie padły. (żona powiedziala ze kolejną obsade bym mial z głowy jakby popadały przez gałezie:P). może jakieś sugestie?

post-7791-13685163060279_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium Bardzo mi się podoba bardzo fajny pomysł z tymi roślinami w korzeniach, będe musiał o tym pomysleć kiedyś u siebie. No i te liście Olchy, rewelacja. Fajny klimat. Trochę mnie zmartwiło to co napisaleś o 0,28W/l ja mam 0,3/1l czyli identycznie a nawet gorzej bo wysokość 50 cm, w wyniko czego rosliny na początku rosna później "lipa" coś podobnego zauważylem niestety u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie pochwalić, że po wsadzeniu pistii, problem okrzemków całkowicie zniknał, nawet na wczesniej wytartym liściu anubiasa nie widać żeby cokolwiek się znowu pojawiło. Sorki za odbijajaće zdjęcie, więcej to się nie powtórzy :P

post-7791-13685163133597_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowa, ciekawe ile rośliny by pociagneły przy tak mizernym świetle :)?

Możesz zrobić symulację świtu i zmierzchu tą żarówką jak masz wyłączniki czasowe. Najpierw na godzinkę zapala się ta żarówka, potem reszta oświetlenia, później oświetlenie główne gaśnie, a żarówka świeci jeszcze godzinkę. Ja tak robiłam w 112l bo mam świetlówki na oddzielnych statecznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile takie czasowniki mogą kosztować? Jak dobrze myslę to jest z jakąś listwą od razu czy trzeba na nowo podlączać?

http://www.conrad.pl/websale7/?shopid=c ... zAodrUrmbQ czy coś takiego może być? ale z tego co widzę ma jedno tylko gniazdo czyli powienienm kupić takie 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pochodziłem trochę po sklepach i znalazłem to co szukałem, w wielu marketach typu castorama itp nie moglem tego znaleźć, ale w "Mrówce" znalazłem, żarówka energooszczędna 27W 865 :), tak więc czekać do kwietnia i zmieniam starą żarówkę :) A to tak przy okazji zdjątko :P

post-7791-13685163154931_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...