Skocz do zawartości

Cała prawda o byciu moderatorem.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 tys. zł dla moderatora!

 

Na niektórych czeka praca od zaraz i to dobrze płatna

 

Idziemy będzie można wreszcie napić się kawy za fry ;;

 

A tak poważnie to powiem wam ze bycie modem nie jest taka bajka jakis czas temu zanim zaświeciłem się na zielono myślałem ba co to za robota wczoraj poświeciłem 7 godzin na sprzątnięcie działu dzisiaj w nocy śni mi się dział glony masakra ja już nocki robię wiec dla mnie 20 000 zł

 

:)

... i jeszcze kręcą nosem, że regulamin, nie na temat, polskie znaki itp.

 

Przyjrzyjmy sie problemowi nieco bliżej. Bardzo krzywym spojrzeniem.

 

Bo taki „wstrętny mod”, pilnuje byśmy pisywali posty na temat, przed napisaniem sprawdzili czy istnieje już rozwiązanie naszego problemu na forum, ba … o zgrozo, zmusza nas do użycia narzędzia Szatana, jakim jest forumowa opcja SZUKAJ …

Są też tacy „zwyrodnialcy” wśród modów (sam się do nich zaliczam), którzy z uporem maniaka upominają niewinnych userów by pisali zgodnie z regułami polskiej pisowni a nawet o zgrozo(!! ) zmuszają niewinnych uszytkowników, tfu …przepraszam, użytkowników do używania polskich znaków diakrytycznych i nie pozwalają na pisanie postów w stylu „Miszczów klafiatóry” językiem używanym w GG.

Taki wstrętny mod nie „doszczega” jak bardzo taki przekaz wzbogaca komunikację na forum , ”nagradzając” wszakże niewinnego usera, oczywiście całkowicie niesprawiedliwym warnem.

 

Oczywiście osobna kategorią tych „złych” moderatorów są takie potworne indywidua, które nie pozwalają nam na pokazanie naszej nieomylności a co więcej ukazują userowi jak bardzo się myli …

Nie pozwalają szerzyć opinii , które muszą być prawdą no bo przecież przeczytałem ja na innym forum i tak bardzo pasuje do postrzegania świata że musi być prawdą.

To na pewno ten moderator się myli a nie ja ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to moderatorów powinno się wybierać przykładowo co roku nowych.Ale tylko takie osoby co się znają na akwarystyce...

Bo z tego co widzę to niektórzy modzi na tym forum wcale by nie chcieli nimi być.Więc może by tak dawać szansę każdemu.

Kadencja na rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :twisted: Seba dobry pomysł z tą kadencją na rok ;) Dobrze by było gdyby wprowadzić na tym forum takie coś jak właśnie ta kadencja na rok, ale żeby ona trwała tak kilka lat i co roku inni moderatorzy, a po tych kilku latach wybrać tych, którzy najlepiej się sprawowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to moderatorów powinno się wybierać przykładowo co roku nowych.Ale tylko takie osoby co się znają na akwarystyce...

Bo z tego co widzę to niektórzy modzi na tym forum wcale by nie chcieli nimi być.Więc może by tak dawać szansę każdemu.

Kadencja na rok ;)

Jeśliby któryś z nas nim nie chciał być to zrezygnuje, chyba logiczne? :roll:

 

A podaj mi jeden sensowny powód dlaczego trzeba wprowadzić kadencję? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to moderatorów powinno się wybierać przykładowo co roku nowych.Ale tylko takie osoby co się znają na akwarystyce...

Bo z tego co widzę to niektórzy modzi na tym forum wcale by nie chcieli nimi być.Więc może by tak dawać szansę każdemu.

Kadencja na rok ;)

Jeśliby któryś z nas nim nie chciał być to zrezygnuje, chyba logiczne? :roll:

 

A podaj mi jeden sensowny powód dlaczego trzeba wprowadzić kadencję? :lol:

Często czytałem jak pisali ,że to takie uciążliwe ,że dużo roboty,że tyle czasu trzeba na forum spędzać itp...

Powód:

urozmaicenie osób ,że tak powiem "pilnujących porządku na forum" nikomu by nie zaszkodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet pisali to nie w takim znaczeniu że nie chcą nimi być. Nie podoba się komuś lub nie ma czasu na moderowanie to albo rezygnuje albo na jakiś czas jego obowiązki przejmuje inny moderator.

 

 

Ale co te urozmaicenie by dało? Jeżeli są braki w kadrze to szukamy odpowiedniego kandydata. Każdy nowy moderator musi się po pierwsze oswoić z nowym stanowiskiem, i nauczyć się wszystkiego od strony technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód:

urozmaicenie osób ,że tak powiem "pilnujących porządku na forum" nikomu by nie zaszkodziło...

No to jesteś w błędzie ;)

Powód:

Kto będzie niby szkolił młodych moderatorów skoro ma być co jakiś czas zmieniany i niby co Ci nie pasuję w obecnych ? :zamieszany:

No i Gost właśnie potwierdza moje słowa ;)

i chyba nie o tym jest wątek (OT się robi powoli :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam coś od siebie. Chłopak chce zaistnieć i się stara. W sumie po przeczytaniu artykułu że moderator zarabia chyba od dwóch kółek to się nie dziwie.

 

Chce, ma prawo złożyć taką propozycję do "głównego" (zostawcie ahaeda w spokoju, i tak ma ciężko z nami) administratora, albo właściciela strony. Oni tu mają najwięcej do powiedzenia. myślę że do tego czasu temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem, bo nie chcieli mi dać podwyżki w czasach kiedy byłem w trakcie budowy swojej willi na Mazurach za zarobione tutaj pieniądze ;P

 

edit: Dlatego założyliśmy własne forum i teraz my nie dajemy podwyżki moderatorom. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...