Skocz do zawartości

Sałata dla zbrojnika niebieskiego


ponkl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałam w kilku miejscach, że zbrojnikowi powinna smakować sparzona rozdrobniona sałata. Mam pytanie - jak ona ma dotrzeć do niego na dno? Moja sparzona sałata uparcie pływa po powierzchni, ku niesamowitej uciesze welonów i gurami, ale zbrojnik nie ma szans jej choćby zobaczyć.

Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak większość ryb je Kiełbasy ale tylko gatunkowe Polecam SOKOŁÓW - szynka domowa oraz Kiełbasa wiejska . Należy podawać pokrojone w kostkę tak aby ryby mogły połknąć za jednym razem . Gatunki posiadające zęby mogą dostawać większe kawałki. Dla młodych polecam Pasztet - ale drobiowy jest chudszy od wieprzowego . W BIEDRONCE kupuje Tani i wydajny słoik starcza mi na prawie 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Możesz także pokroić w małe kawałki normalnego schabowego. Pamietać trzeba tylko aby nie był zbytnio doprawiony. Inaczej zbrojniki będą mieć niewydolność. I nie jakies krwawe steki, bo tego akurat nie ruszą. Tylko dobrze wysmażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są rybki akwariowe które jedzą wędliny ?

A widziałeś w zoologu "swojską" albo polędwicę dla ryb??? :zamieszany:

 

Tak większość ryb je Kiełbasy ale tylko gatunkowe Polecam SOKOŁÓW - szynka domowa oraz Kiełbasa wiejska . Należy podawać pokrojone w kostkę tak aby ryby mogły połknąć za jednym razem . Gatunki posiadające zęby mogą dostawać większe kawałki. Dla młodych polecam Pasztet - ale drobiowy jest chudszy od wieprzowego . W BIEDRONCE kupuje Tani i wydajny słoik starcza mi na prawie 2 miesiące

Możesz także pokroić w małe kawałki normalnego schabowego. Pamietać trzeba tylko aby nie był zbytnio doprawiony. Inaczej zbrojniki będą mieć niewydolność. I nie jakies krwawe steki, bo tego akurat nie ruszą. Tylko dobrze wysmażony.

Oczywiście to są żarty, hehehehehehehehehehehehe :D:D:D:D

 

Dobre dobre, udało Wam się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie hit ostatnich dni i jedna z najlepszych sałatek jakie do tej pory podawaliśmy naszym rybcią !! Gorąco polecam!!

Przepis na sałatkę

Boliwia: Boliwijska sałatka z kurczaka

SKŁADNIKI:

:arrow: 45 dag ugotowanych piersi kurczaka pokrojonej na kawałki,

:arrow: 1 szklanka odsączonej salsy - użyliśmy salsa cruda,

:arrow: 2 posiekane ugotowane jajka,

:arrow: pół szklanki kwaśnej śmietany,

:arrow: 1 szklanki majonezu,

:arrow: 2 łyżki drobno posiekanej cebuli,

:arrow: 1 łyżeczka skórki z cytryny,

:arrow: pół łyżeczki chili w proszku,

:arrow: 1 łyżeczki mielonego kuminu,

:arrow: liście sałaty.

 

SPOSÓB WYKONANIA: Wymieszać wszystkie składniki .

Schłodzić wcisnąć do pompy włączyć pokarm podany .

 

 

:aniol_diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...