Skocz do zawartości

Forum SuperAkwarium.pl wspiera WOŚP po raz drugi!


adminnew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam!

 

Już po raz drugi wspieramy WOŚP i po raz drugi licytujemy specjalną rangę na forum. Wszelkich informacji można dowiedzieć się na samej aukcji:

 

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=451116

 

Zapraszam do licytacji. Wykażcie się hojnością, bo "tanio skóry nie sprzedamy" :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moje aż tak ładne nie jest. Hipcio, albo podszkoliłeś się, albo moje było robione naprędce :P

W takim razie jest okazja do zmiany :D

 

A wracając do pytania, to może ja odpowiem. W tamtym roku zbyt późno padł pomysł utworzenia takiej rangi i nie uzyskaliśmy zgody od WOŚP na wykorzystanie loga. W tym roku jest już inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeszcze za ewentualne koszty transportu muszę zapłacić. Chłopie, nie masz się czego czepiać, to czep się tramwaju. Jak wszystko obecnie strona nie jest robiona pod jedną konkretną aukcję tylko pod wszystkie. To jest po prostu zastosowany pewien schemat. Generowane jest z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeszcze będzie musiał za transport zapłacić :mrgreen:

Sądzę, że Eskulap nawet za opakowanie by zapłacił do tego transport gdyby trzeba było. Liczy się szczytny cel w końcu.

 

Cóż mogę dodać? Chyba jedynie: gratuluję zwycięstwa w aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jego też coś nie ma ostatnio. :P

 

Konto na allegro nie musi być koniecznie z oficjalnego SA. Aukcje mógłby zrobić ktokolwiek z zarządu. Jak chodzi o zmianę rang, to fioletowy ma pełne prawa, więc jak się pojawi to by zmienił co trzeba. Tak czy siak, rozkręcanie tej aukcji o 23 może nie mieć sensu... Lepiej zrobić jakąś porządną, kilkudniową, zrobić o tym głośno na forum, tak by jakakolwiek suma się zebrała. Potrzebujący są cały rok, nie tylko dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Marcino a ty nie masz takiej mocy ?

 

Mam...

 

Gwoli ścisłości: to nie moje forum i nie będę tutaj wszystkiego pilnował oraz za wszystko odpowiadał.

To działka admina, jemu możecie podziekować.

 

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...