Skocz do zawartości

[60l] ogólne


Kolor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

60l

Filtr : aqaszut , turbo 750

Oświetlenie: 15w ( i więcej nie będzie )

Grzałka: tylko zimą i to czasami , nie mam pudełka więc nie powiem teraz wam jaka. ale raczej też z aquaszut'a

Dekoracja: Korzeń

Tło: czarny brystol

Podłoże: czary , zwykły bazalt

 

Fauna:

teraz nie ma się czym chwalic bo wszystko poplątane , ale podam taką jaka będzie w najbliższym czasie :

1+3 bojownik wspaniały

8x otosek

8-12 neonów czerwonych

 

Flora:

nurzaniec ( nie wiem jaki dokładnie )

 

 

http://akwarium-forum.pl/download/file.php?id=644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nurzaniec jak zarośnie , to będą zakryte ;]

aktualna obsada ... aż wstyd. cóż , historia tego jest taka - bo były ładne - mój tata ;p

skalar , żałobnica , 8 neonów czerwonych i chyba 1 innesa , bystrzyk barwny , gupik pawie oczko i zbrojnik albinos.

obsada była jeszcze większa , ale po takim czasie też kończy się im kalendarz ;>

no i co do roślin , to lepiej nie będzie bo tego oświetlenia nie zwiększę.

chyba że w dalekiej przyszłości. ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i znowu wszystko inne teraz . przyszły roślinki od mandy i ecika ;) dzięki wielkie.

teraz leję nawozy - easy carbo , planta gainer classic , pro ferro , micro , macro więc przy słabym świetle ale z tym wszystkim może dadzą radę. zdj niezbyt estetyczne ale tak na szybko. jeszcze trochę musze poukładać i wgl ale mysle że bd ok ;)

zamiast bojków myślę o prętnikach .

oki , foto :

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Troszeczkę się zmieniło. jednych roślin jest więcej , drugich mniej - w najbliższym czasie aktualka .

agunia - właśnie nie wiem co zrobić z tą prawa stroną - trochę pusto tam pod tym korzeniem. a może inaczej go ułożę ? jeszcze zobaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...