Skocz do zawartości

[60l] ogólne


Kolor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oki , spróbuję :P myślę o zamianie najasa na nurzańca . Będę się wymieniała szczepkami roślin z agunią i tak właśnie mi wpadło na myśl żeby zamienić tak całkiem. Bo ten to rośnie jak głupi , 2 razy w tygodniu muszę przycinać :P

Jak to zmienię to zapodam kolejną aktualkę i już pewnie z bojusiami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nurzaniec jest w planach zamiast najasa , ale jak na razie to daleka historia. Trochę więcej drewna także w dalekich planach . Najbliższa aktualizacja będzie z nowymi mieszkańcami - haremem bojków , ale nie na dniach , tylko trochę później :P Jak widzicie wszystko odkłada się na później. Ogólnie z akwarium wszystko ok , z roślinkami , rybkami i wgl , więc się cieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłam nowy korzeń . Z myślą o 20l , a co wyszło to widać na zdj. Na razie i tak czekam aż zacznie tonąć , ale będzie ok. Mi się podoba :P Do akwarium wpłynął także król i władca - bojownik :lol:

No to fotki , takie na szybko :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

+ bonus , kocur wykrył nową rybę :D

 

Dołączona grafika

 

 

Sorka za jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obsady to bystrzyk i żałobnica są i będą do końca , niestety. Tak samo i zbrojnik. Jak już zresztą dużo razy pisałam - pozostałości poprzedniej obsady. Korzeń będzie obrośnięty tymi mchami co mam , czyli java i christmass moss :P Chyba że mnie kiedyś najdzie na inne gatunki . Dzięki za wizytę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zmieniło się. Wszystko wypadło z roślin praktycznie , a jak są to zgniłe. Będę chciała tak jak jest na zdjęciu z roślinami na korzeniu , po bokach przy korzeniu nurzańca , pod nim bazalt a wokół piasek sam. Co wy o tym myślicie ?

 

http://desmond.imageshack.us/Himg703/scaled.php?server=703&filename=akwak.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan mi się podoba.. Ale ujednoliciłbym żwirek, oraz ustawił go pod kątem do patrzącego tak, żeby nadać akwarium głębi. Nie chcesz mieć zbyt dużo roślin na dnie, więc optycznie powiększysz akwarium w bardzo dużym stopniu.

 

Do zdjęć zasłoń decolighta od frontu, albo rób je tak żeby nie było go widać, bo te lampki paskudnie niszczą zdjęcia frontalne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...