Skocz do zawartości

Filtracja w akwa 112l


Rekomendowane odpowiedzi

THOMAS.Jaką filtracje masz u siebie i na ile L wody?? Pozdrawiam!

Ale naprawde nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej filtracji :)

wszystko było podane w temacie: Thomas ma 112L i filtr AQUA SILENT 2.

 

zewnetrzny filtr nie jest tam potrzebny wewnetrzny wystarczy 100 % jezeli juz zewmetrzny to przy akwariach powyzej 200 l

oj polemizowałabym, sama mam akwarium 112L i wiem jaka to jest męka gdy ma się filtr wewnętrzny. Poza tym filtr wewnętrzny nie zapewnia tak dobrej filtracji biologicznej jak filtr zewnętrzny- ale ten temat nie jest o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Ewo za naprowadzenie ;)

stasiak1989 :arrow: musi byc dobra filtracja,wręcz najlepsza na jaką można sobie pozwolic(oczywiście problem kasiury) ;) to tak jakbyśmy my kąpali się w szambie :);)

 

zewnętrzny filtr nie jest tam potrzebny wewnetrzny wystarczy 100 % jezeli już zewnętrzny to przy akwariach powyżej 200 l

na dzień dzisiejszy powiem tak :idea: nawet gdybym miał 50l dążyłbym do tego aby miec kubełek :) dlaczego :?: chocby dlatego że cały ten bałagan zostaje przy czyszczeniu na zew.

gdy miałem wew. nie mały zresztą bo :arrow: Fan-3plus to automatycznie przy wyjmowaniu filtra dużo wypływa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami naprawde nie liczy się ilość filtrów ale jakość naprawde nie są do drogę filtry zresztą THOMAS jak cos mogę ci jeden z wodospad oddać za darmo Pozdrawiam

przede wszystkim jakośc :!:

dzięki za dobre serce(czy Ty ziomal :?: ) rzadko się zdarza jeszcze na tym świecie aby ktoś był tak życzliwy :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...