Jump to content
Sign in to follow this  
hipcio_stg

Nowy dział

Recommended Posts

Proponuję założyć nienabijalny dział :arrow: "Z A B A W Y" . W rowionie już nic nie idzie znaleźć, a zabawy stały się bardzo popularne.

Hipcio popieram w 100% naprawdę przynajmniej zamieszanie nie będzie takiego

A ja się spytam inaczej: to forum z zabawami czy akwarystyczne? W dziale ROWION można rozmawiać o wszystkim i o niczym. Jak zresztą jego nazwa sugeruje. Ale działu z zabawami jakoś nie widzę szczerze mówiąc. Zaraz będzie tam setka tematów z różnego typu zabawami a chyba nie na tym polega forum akwarystyczne ;).

Już i tak dosyć dużo zostawiliśmy tam zabaw dla zabicia czasu, śmiechu itp.

Obawiam się, że jak dodamy dział: Zabawy. To za kilka miesięcy ktoś napisze: "Skoro jest dział:Zabawy, to załóżmy kolejny: Gram na giełdzie" Itd. ;)

Poruszymy temat w dziale moderatorów i damy odpowiedź co ustaliliśmy.

A ja się spytam inaczej: to forum z zabawami czy akwarystyczne? W dziale ROWION można rozmawiać o wszystkim i o niczym. Jak zresztą jego nazwa sugeruje. Ale działu z zabawami jakoś nie widzę szczerze mówiąc. Zaraz będzie tam setka tematów z różnego typu zabawami a chyba nie na tym polega forum akwarystyczne ;).

Już i tak dosyć dużo zostawiliśmy tam zabaw dla zabicia czasu, śmiechu itp.

Obawiam się, że jak dodamy dział: Zabawy. To za kilka miesięcy ktoś napisze: "Skoro jest dział:Zabawy, to załóżmy kolejny: Gram na giełdzie" Itd. ;)

Poruszymy temat w dziale moderatorów i damy odpowiedź co ustaliliśmy.

i tu musze sie zgodzić ahedem to forum akwarystyczne jeśli ktoś chce zabawy sa w tym kierunku fora o innej specjalizacji

Ja też jestem tego zdania, że to forum akwarystyczne, ale jeżeli zabaw jest tyle, że nie można się dokopać do dowcipów i innych w rowionie to może warto o czymś takim pomyśleć. Może podforum w rowionie?

Można to rozwiązac w prostszy sposób. Kończy się jedna zabawa to dajemy nową. A reszta do skasowania. I po problemie :P

Trochę rozrywki jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Zabaw powinno być jak najwięcej.

Chcesz się rozerwać? Wyciągnij zawleczkę z granatu.

"Rozmowy o wszystkim i o niczym" jest tak zaśmiecone przez te różnego rodzaju zabawy że już się nie chce tam zaglądać.

I kolejny dział do pilnowania? ;) Zapewne będziemy ciągnąć zapałki kto go weźmie bo nikt nie będzie go chciał :D . Tak przynajmniej mamy burdel w jednym dziale a nie w dwóch. No chyba, że tam zrobimy samowolkę ale chyba tego nie chcemy :D

Ja nadal jestem za podforum w rowionie, ale decyzja zależy od walnego zebrania zarządu ;)

Ja uważam , że zamiast tworzyć nowy dział lepiej w dziale "Rozmowy o wszystkim i o niczym"

zrezygnowałbym z możliwości nabijania postów . Jest tam wiele zabaw i zauważyłem , że

niektóre osoby są w nie bardzo zaangażowane i prawie co drugi post należy do nich , czasami

wystarczy napisać jedno słowo i mamy już jeden post więcej . Mając takie tępo mogą spokojnie

nabić 20 postów dziennie i to jest ich główny cel . Zabawy powinny być po prostu zabawą a nie

sposobem nabijania postów w bardzo prosty sposób który nie wymaga żadnej wiedzy akwarystycznej.

W ROWION jak i w galeriach posty się nie naliczają już od bardzo dawna ;).

No to coś jest nie tak , przed chwilą napisałem post w zabawie "Skojarzenia"

i mam jeden post więcej .

Walnym zgromadzeniem zarządu forum uchwalono co niżej następuje.

Nowego podforum/działu dla zabaw nie będzie. Jest to forum akwarystyczne a nie z zabawami dla zabicia nudy. Wiele osób z Was bierze tam udział w grach, jednak tez wielu użytkownikom one przeszkadzają. W obecnej chwili ciężko coś znaleźć ciekawego w dziale ROWION poprzez te wszystkie gry i zabawy. Zostanie wybranych kilka najbardziej popularnych, reszta zostanie zamknięta i przeniesiona do kosza. Przykro mi ale jest tam wystarczająco różnych, różnistych tematów. Czasem nawet wartościowych i ciekawych, a zostały one przysłonięte poprzez zabawy.

Przypominam, że dział ma nazwę: Rozmowy o wszystkim i o niczym, a nie jakby się komuś mogło wydawać: Rozmowy o grach i zabawach.

Poświeciłem dzisiejszy dzień i posprzątałem ROWION wiec wydaje mi się ze będzie teraz lepiej .Nowego podforum/działu dla zabaw i tak nie będzie wiec nie ma sensu ciągnąc tematu .

AMEN

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this