Skocz do zawartości

Nowy dział


hipcio_stg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A ja się spytam inaczej: to forum z zabawami czy akwarystyczne? W dziale ROWION można rozmawiać o wszystkim i o niczym. Jak zresztą jego nazwa sugeruje. Ale działu z zabawami jakoś nie widzę szczerze mówiąc. Zaraz będzie tam setka tematów z różnego typu zabawami a chyba nie na tym polega forum akwarystyczne ;).

Już i tak dosyć dużo zostawiliśmy tam zabaw dla zabicia czasu, śmiechu itp.

Obawiam się, że jak dodamy dział: Zabawy. To za kilka miesięcy ktoś napisze: "Skoro jest dział:Zabawy, to załóżmy kolejny: Gram na giełdzie" Itd. ;)

 

Poruszymy temat w dziale moderatorów i damy odpowiedź co ustaliliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam inaczej: to forum z zabawami czy akwarystyczne? W dziale ROWION można rozmawiać o wszystkim i o niczym. Jak zresztą jego nazwa sugeruje. Ale działu z zabawami jakoś nie widzę szczerze mówiąc. Zaraz będzie tam setka tematów z różnego typu zabawami a chyba nie na tym polega forum akwarystyczne ;).

Już i tak dosyć dużo zostawiliśmy tam zabaw dla zabicia czasu, śmiechu itp.

Obawiam się, że jak dodamy dział: Zabawy. To za kilka miesięcy ktoś napisze: "Skoro jest dział:Zabawy, to załóżmy kolejny: Gram na giełdzie" Itd. ;)

 

Poruszymy temat w dziale moderatorów i damy odpowiedź co ustaliliśmy.

i tu musze sie zgodzić ahedem to forum akwarystyczne jeśli ktoś chce zabawy sa w tym kierunku fora o innej specjalizacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rozrywki jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Zabaw powinno być jak najwięcej.

Chcesz się rozerwać? Wyciągnij zawleczkę z granatu.

 

"Rozmowy o wszystkim i o niczym" jest tak zaśmiecone przez te różnego rodzaju zabawy że już się nie chce tam zaglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam , że zamiast tworzyć nowy dział lepiej w dziale "Rozmowy o wszystkim i o niczym"

zrezygnowałbym z możliwości nabijania postów . Jest tam wiele zabaw i zauważyłem , że

niektóre osoby są w nie bardzo zaangażowane i prawie co drugi post należy do nich , czasami

wystarczy napisać jedno słowo i mamy już jeden post więcej . Mając takie tępo mogą spokojnie

nabić 20 postów dziennie i to jest ich główny cel . Zabawy powinny być po prostu zabawą a nie

sposobem nabijania postów w bardzo prosty sposób który nie wymaga żadnej wiedzy akwarystycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Walnym zgromadzeniem zarządu forum uchwalono co niżej następuje.

 

 

Nowego podforum/działu dla zabaw nie będzie. Jest to forum akwarystyczne a nie z zabawami dla zabicia nudy. Wiele osób z Was bierze tam udział w grach, jednak tez wielu użytkownikom one przeszkadzają. W obecnej chwili ciężko coś znaleźć ciekawego w dziale ROWION poprzez te wszystkie gry i zabawy. Zostanie wybranych kilka najbardziej popularnych, reszta zostanie zamknięta i przeniesiona do kosza. Przykro mi ale jest tam wystarczająco różnych, różnistych tematów. Czasem nawet wartościowych i ciekawych, a zostały one przysłonięte poprzez zabawy.

Przypominam, że dział ma nazwę: Rozmowy o wszystkim i o niczym, a nie jakby się komuś mogło wydawać: Rozmowy o grach i zabawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...