Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum.I chcę się przedstawić

Nazywam się Dominik

Mam 14 lat mieszkam w Woj.Podkarpackim -Rzeszów :)

 

Moja Przygoda zaczęła się z akwarystyką od bardzo niedawana mam akwa około rok. Me pierwsze akwarium to 15 l potem miałem akwa 80 l aż doszło do 112l pokochałem rybki jak rodzinę.Pierwsze rybki hodowane prze zemnie to pielęgnice zebry :mrgreen: małe.Tak ale teraz jestem bardziej doświadczony i nie hoduje ryb w 15 l xD.Potem zacząłem w akwa 80 l mięć 2 skalary i inne a teraz mam te same rybki w 112l ale jest ich trochę więcej

Zajmuje się akwarystyką słodko wodną

Moje ulubione rybki akwariowe to skalary sum rekini i gupiki

Akwarium moje to 112l

moje rybki to skalary i inne wiem że troszkę małe akwarium ale i tak za niedługo będę miał nowe

Dziękuje :D

 

 

 

ahaed: viewtopic.php?f=43&t=32464

Ostrzeżenie na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam na imię Adrian, rocznik 1988 ;-) Pochodzę z Wrocławia ale mieszkam od paru lat w Szczecinie.

Aktualne akwarium ma około 45 litrów. Obsada: neonki, 1 molinezja, 1 zbrojnik, gupiki (ile? Nie mam pojęcia. Na pewno za dużo ;-) ), kilka krewetek i helenki :)

Jeszcze w tym tygodniu kupię akwarium 112l . Filterek już czeka na nowy zbiornik. Jest to Aquael Minikani 120. W związku z zakładaniem nowego akwarium będę mieć parę pytań.

 

Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja się przywitam. Wiem, że trochę późno, ale lepiej późno niż wcale.

Tak więc.. Mam na imię Angelika. Akwarium mam od około trzech lat, więc krótko. Interesuję się głównie akwarystyką, ekologią, kryptozoologią i jeszcze innymi zbędnymi dziedzinami ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę późno

Dołączyła: 23.06.2010 22:54

:D

 

Będę lepszy!

 

Hej! Jestem Atreyu! Na imię mam dokładnie tak samo jak admin. Zapewniam że to tylko zbieg okoliczności. :roll:

Ogólnie to nawet nie wiem czy ktoś mnie tutaj kojarzy. :P

Interesuję się dawaniem ostrzeżeń, względnie banowaniem, od czasu do czasu lubię sobie ponabijać posty. W wolnym czasie od forum studiuję informatykę. Nie lubię koloru zielonego!

 

PS: Bym zapomniał! Chętnie poznam jakieś akwarystki z Krakowa! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Sebastian i jestem akwarioholikiem ;)

 

Pierwsze akwarium założyłem ok rok temu po osiemnastoletniej przerwie.

 

Od tego czasu rozrosło się i namnożyło z 60 litrów do 77, 400 i 530 l

 

Mieszkam w Danii od pięciu lat.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

 

Jestem Dawid i pochodzę z Katowic. Urodzony w Marcu 1992r, a moje hobby to fotografia, motoryzacja i ostatnio czyli od ok. pol roku akwarystyka ale akwaria w domu mam od kąd pamiętam lecz postanowiłem samemu spróbować się w tej tematyce więc zobaczymy co z tego wyjdzie bo jak narazie do przodu :)

 

Pozdrawiam Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich ;)

Mam na imię Marta,mam 21 lat ;)

Akwarystyką interesuję się z przerwą niewielką :P od 13 roku życia.

Powracam do swojego zainteresowania wraz z dojrzewającym właśnie z myślą o pielęgnicach :D akwarium 60 litrowym ;)

Mam nadzieję, że już całkiem niedługo będę mogła pozwolić sobie na przynajmniej 100l+.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Sebastian ur. 1977 stary pryk.

Akwarystykę zaszczepił mi mój ojciec gdy miałem jakieś 8lat.

Przez ten czas miałem już kilka akwarii począwszy od 50l do 400L, obecnie mam 2 baniaki 112l.

Ale tak na poważnie akwarystyką zajmuję się od niespełna 2 lat.

Czytając właśnie to forum i kilka innych stron wiem jak jeszcze mało wiem w tym temacie.

Dzięki za wszystko , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowa na tym forum.

Mieszkam w Jaworznie. Akwarystyką interesuję się bardzo krótko bo zaledwie od maja zeszłego roku ale pochłonęło mnie to całkowicie. W domu tylko ja zajmuję się akwarium, reszta rodzinki (mąż i 2 dzieci) nie są zainteresowani. Na szczęście pozwalają mi na moje wariactwa. Mąż kręci nosem na każdy nowy zakup do akwarium, ale daje przyzwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Mateusz(1986 r). Akwarystyką na poważnie zajmuje się od 4 lat. Wcześniejsze doświadczenia to akwarium 60 litrów z dwiema pielęgnicami zebra i jedną jeszcze do tej pory nie zidentyfikowaną oraz dwa glonojady i sztuczne roślinki. Obecnie akwarium 200 litrów z bardziej ambitną obsadą. Im więcej wiem o akwarystyce to okazuje się, że jeszcze dużo przede mną wiedzy do zgłębienia. Zainteresowania dodatkowe to łowiectwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja też się przywitam ;)

Zatem witam i pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z naszego forum :)

Mam na imię Mateusz a znacie mnie (lub jeszcze nie ;) ) jako jurek15g. Mieszkam w Jaworznie (koło Katowic), swoje pierwsze akwa miałem kilka lat temu. Był to mikro zbiorniczek w którmy miałem głównie Bojki ;) Niestety brak doświadczenia sprawiał, że ich żywot nie był zbyt szczęśiliwy :( ale teraz bogatszy o wiedzę jestem dumnym posiadaczem kolejnego okazu :) A ten mały zbiorniczek nadal funkcjonuje jako żłobek dla gupików (tylko młode gdyż starsze rodzeństwo i rodziców musiałem oddać z powodu przerybiena mojej 25 litrówki) Jak tylko będę miał dostęp do aparatu to wrzucę kilka fotek na osobnym poście ;) Oprócz akwarystyki interesuję się muzyką (gothic rock :twisted: ), motoryzacją, dobrym filmem oraz trochę militariami ;)

 

Witam kolegę z Jaworzna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem qbuh. Akwarium założyłem ponownie po 10 latach przerwy. To znaczy ponownie zasiedliłem swój stary zbiornik, który leżał i czekał na lepsze czasy. 260l (wody ok 220-230) 20 neon inessa, 9 zwinnik jarzeniec, 6 prystelka barwna, 5 kirysek pstry, 3 zbrojnik niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...