Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imię Wojtek. Mieszkam w Lublinie. Rocznik `76. Jak widać stary pryk ze mnie. Na założenie akwarium ponowne namówiła mnie moja mała córcia. Niestety nie zdążyła się nim nacieszyć, jestem w trakcie rozwodu. Aktualnie posiadam 54L towarzyskie i 8L kotnik dla gupików, niedługo przesiadka na 120-160L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam na imię Agnieszka, mam (prawie) 18 lat i mieszkam w Świdnicy. Aktualnie chodzę do liceum i uczę się (przynajmniej się staram ;) ). Od niedawna, większość mojego czasu wolnego pochłania nabywanie wiedzy o akwarystyce i przygotowania do pierwszego akwarium. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem Magda mieszkam w Wisełce koło Międzyzdrojów. Pierwsze "akwarium" założyłam

jakieś 3 lata temu - 25l - malutkie ale udało mi się jakoś ogarnąć początkowe inwazje glonów i inne niespodzianki. Od niedawna 25.06.2011 obsadę przeniosłam w całości do 112l, przybyło kilka rybek i roślinek. Mam sporo pytań więc będę tu często zaglądała ;)

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Mam na imię Bartek, tutaj znany jako kali555

rocznik 85

U mnie zabawa z akwarium zaczęła się gdzieś w szkole podstawowej.

Inne moje zainteresowania to: malarstwo, granie na gitarach :), dobre książki, słuchanie starych, mocnych dźwięków muzyki rockowej, i tych nowych. Jeżdżę też na rowerze :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przywitam ;)

Imię Damian tutaj posługuje się nickiem Aal

Rocznik 87

Aktualnie mieszkam i pracuje w Niemczech, ale dość często pojawiam się w rodzinnych stronach (Dolny Śląsk - konkretnie miejscowość Bolków znana głównie z festiwalu Castle Party :twisted: )

Moja przygoda z akwa zaczęła się jakoś w 4-5 klasie i trwało to jakieś 6 może 7 lat, później była przerwa i od lutego tego roku znów posiadam zbiorniczek :mrgreen:

Co do zainteresowań to szału nie ma :lol: motoryzacja, komputery, praca, praca i praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja też się przywitam ;)

Zatem witam i pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z naszego forum :)

Mam na imię Mateusz a znacie mnie (lub jeszcze nie ;) ) jako jurek15g. Mieszkam w Jaworznie (koło Katowic), swoje pierwsze akwa miałem kilka lat temu. Był to mikro zbiorniczek w którmy miałem głównie Bojki ;) Niestety brak doświadczenia sprawiał, że ich żywot nie był zbyt szczęśiliwy :( ale teraz bogatszy o wiedzę jestem dumnym posiadaczem kolejnego okazu :) A ten mały zbiorniczek nadal funkcjonuje jako żłobek dla gupików (tylko młode gdyż starsze rodzeństwo i rodziców musiałem oddać z powodu przerybiena mojej 25 litrówki) Jak tylko będę miał dostęp do aparatu to wrzucę kilka fotek na osobnym poście ;) Oprócz akwarystyki interesuję się muzyką (gothic rock :twisted: ), motoryzacją, dobrym filmem oraz trochę militariami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Anna i aktualnie mieszkam niedaleko Zamościa.

Akwarium towarzyszyło mi od dzieciństwa (ojciec zapalony wędkarz i akwarysta)..

Teraz zakładamy z córką akwarium 112l - zobaczymy co z tego wyjdzie....

Przy pomocy tego forum mam nadzieję , że jednak się uda :D

Poza tym nasze zainteresowania to jazda konna, fotografia, gotowanie.

 

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak tego nikt nie czyta. :zamieszany: :zamieszany: :zamieszany:

 

Gost: Zapewniam cię że może nie wszyscy, ale czytają. Jeśli ciekaw jesteś dlaczego ten temat został założony, zapraszam do przeczytania pierwszego posta tego tematu. Na razie otrzymujesz ostrzeżenie za spam. Dziękuję za uwagę.

 

Ps. Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy kropką. Taka uwaga na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Nazywam się Piotr, ur. 1998 to jeszcze młody i głupi :)

Numer buta-41

W domu mam pokój na piętrze, lubię siedzieć na fotelu obok dużej Juki.

Piszę z lapka, a jako podkładki pod myszkę używam książki "Polskie Skarby Unesco"

Mało?

Dobra.

 

Mam dwie siostry, składnik na drewno do kominka i kilka drzew w ogrodzie.

Siedzę na kocu koloru brązowo-kremowego z motywem lwa.

Jak komuś za mało to pisać. Dopowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Adam i jestem z Kościerzyny.Studiuję pedagogikę na Akademii Pomorskiej w Słupsku(ostatni rok).Mam przecudną żonę,której zaszczepiłem miłość do akwarystyki :) Posiadam akwarium profilowane 90 litrów(od 3 tygodni). Na dzień dziesiejszy bryka w nim harem prętnika czerwonego, 4 kiryski i dwa zbrojniki niebieskie( Maja i Gucio) tak je żona nazwała :)

Zastanawiamy się nad ławicą : albo neon czerwony, zwinnik czerwonousty lub bystrzyk krwisty :)

Czekamy, zobaczymy co będzie.

 

Pozdrawiam maniaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie!

 

Nazywam się Waligórski Jarosław, pochodzę z miejscowości Jędrzejów (woj. świętokrzyskie) mieszkam (już na stałe mam nadzieję) w Poznaniu. Swoją przygodę z akwarystyką rozpocząłem jak wielu z Was w podstawówce (lata 80-te). Była to klasyczna zupa rybna czyli welon, zbrojnik, neony, mieczyki, molinezje, gupiki i platki w 48 litrach.

Ostatnio już od dłuższego czasu myślałem o założeniu ponownie akwarium - odkąd mam mieszkanie powoli urzeczywistniam moje marzenie. Obecnie mam 63l z 80% obsady (zalane 16 czerwca) w planach jeszcze 2x63l + 25l kotnik.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników forum Super Akwarium i życzę wielu sukcesów na polu akwarystyki.

 

Jarosław 'Jarus' Waligórski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na Imię Krzychoo pochodzę z miejscowości Brzeg (woj.opolskie) obecnie mieszkam w Holandii.

Wiek całe 29 wiosen (1982 rocznik)

Zainteresowania to: Akwarystyka,Modelarstwo RC,Motoryzacja,Informatyka (głównie GRY :D )

Obecnie buduje swój wymarzony zbiornik 540 litrów (150x60x60) Azja Tropikalna.

 

Pozdrawiam użytkowników Forum i życzę sukcesów w tym pięknym naszym wspólnym HOBBY.

 

Krzychoo Diteer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja witam serdecznie wszystkich forumowiczów

 

imienia nie podaję gdyż i tak wynika on z nicka ;)

urodzony 25. 06. 1978

Zamieszkały :Zielona Góra ..i okolice Monachium

 

Zainteresowania,oprócz akwarystyki do której wróciłem po kilkunastu latach....film,sport,poniekąd modelarstwo....jak mi się coś przypomni -dopiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora i na mnie !

Na imię mam Michał

 

na forum zozl to moja stara nazwa różnych kont itp.

 

Mam 11lat albo inaczej urodziłem się 18.03.2000

Akwarystyką interesuje się od 4-5 lat

 

Pochodzę z wielkopolski dokładniej Grodzisk Wlkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów mam na Przemek, mam 27 lat zawodowo zajmuję usługami informatycznymi. Akwarystyką interesuje się już prawie 10 lat z około 3 letnia przerwą. kolejne moje hobby również związane jest z rymami ponieważ interesuje się wędkarstwem karpiowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wita wszystkich kolejny zapaleniec :)

 

Jurek z Gdańska, 41lat.

Od 2 miesięcy posiadacz 60l baniaka (sorry, córka jest właścicielem - prezent na urodziny).

Generalnie - gupikarium plus kilka kirysków i kilkanaście neonów zielonych.

 

W planach (a właściwie w garażu) 240l

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy, nazywam się Marcin, mieszkam w Katowicach posiadam akwarium 64 litry lecz moja przygoda zaczeła się od akwarium 12 litrowego, posiadam 2 skalarki, 4 brzanki sumatrzańskie, 2 molinezje złote i molinezje czarne, 4 neony, 2 mieczyki, 2 dania kolorowe, dwa gupiki, 1 bojownika i 3 platki.

O to zdjęcie mojego akwa:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imię mi Arek. Wraz z żoną i 1,5 rocznym synem mieszkamy w Skowarczu k/Gdańska.

Z akwarystyką i wędkarstwem związany jestem od kiedy pamiętam (były oczywiście małe przerwy, ale kto by to pamiętał ;) )

Rocznik: zima 77

Pracuję jako Doradca agrotechniczny

Zainteresowania: wędkarstwo, akwarystyka, siatkówka, hattrick, plemiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy, nazywam się Marcin, mieszkam w Katowicach posiadam akwarium 64 litry lecz moja przygoda zaczeła się od akwarium 12 litrowego, posiadam 2 skalarki, 4 brzanki sumatrzańskie, 2 molinezje złote i molinezje czarne, 4 neony, 2 mieczyki, 2 dania kolorowe, dwa gupiki, 1 bojownika i 3 platki.

O to zdjęcie mojego akwa:

Dołączona grafika

Witaj Kolego :)

 

Zajrzy koniecznie do działu z obsada 64 litrowego baniaczka bo masz niezłą zupę rybną. Życzę udanej lektury i pozdrawiam serdecznie :)

 

Takie sugestie na pw lub gg udzielam tym razem upomnienia następne będzie świeciło się na czerwono .ECIK-GFC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...