Jump to content
Janusz

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą

Recommended Posts

Cześć wszystkim! Mam 25 lat, lubię wszelkiego rodzaju zwierzęta - niestety nie mam rybek (jeszcze!) planuję jakieś mieć, dlatego zapisałam się na to forum :) Pozdrawiam :)

Witam wszystkich.

Rocznik '91, Łódź. Tata 2 małych urwisów, których zarażam pasją do wodnego świata. Od ładnych kilku lat zajmuję się akwarystyką. Obecnie w użyciu jest ogólny baniaczek 240l. Pracuję jako serwisant filtrów RO więc cały czas mam mokre łapy. Pozdrawiam Sebastian☺

Witam wszystkich! Posiadam akwarium 60L i mam całą masę pytań. Pozdrawiam! :) 

Hej wszystkim! Jestem kinga a pierwszą styczność z hodowlą rybek miałam podczas kąpieli nad rzeką jako dziecko. Wtedy tez łapałam dziko żyjące rybki do słoików i to robiło za moje pierwsze akwarium. Teraz zdecydowałam się założyć takie z prawdziwego zdarzenia i poszukuję tutaj cennych wskazówek i odpowiedzi których tutaj pełno ;)

pozdrawiam!

Cześć tutaj Bartek, mieszkam w Irlandii. Od dawna "chodzi za mną" akwarium i chyba nadszedł czas abym zmierzył się z tym wyzwaniem :).

Obiecuję, że będę miał sporo pytań i zaczną od tych prostszych ale to już w odpowiednich działach.

Pozdrawiam.

B

Witam wszystkich (jak widać jestem nowa, więc postanowiłam się przedstawić)! Nikola, 19 wiosen, akwarystyką interesuję się od dawna. Małam już słodkowodne baniaki, jednak teraz planuję założyć swoją pierwszą "solniczkę" - uznałam, że to dobry moment by zarejestrować się na forum. Miło mi Was wszystkich poznać! 

Cześć wszystkim. Nie mam jeszcze akwarium, ale planuje założyć. Tylko muszę się doszkolić w tym temacie. Pozdrawiam serd3ecznie i życzę miłych Świąt.