Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry :)

 

Z tej strony Kuba - mam 32 lata i mieszkam w Bydgoszczy.

 

Zastanawiam się nad założeniem akwarium - na razie czytam książkę pana Pawła Czapczyka oraz przeglądam m.in. Wasze forum, aby się dobrze do tego przygotować.

 

Jak zapadnie ostateczna decyzja o założeniu zbiornika to na pewno zaraz się tym pochwalę i pewnie wrzucę kilka fotek :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim.

Dawno temu mierzyłem się z akwarystyką ale miałem małe akwarium, a jak wiadomo, w takim hodowla ryb to porażka. Teraz wpadło mi w ręce 112l, więc dokupiłem sprzęt i ruszyłem z dużym zapałem. Teraz głównie czytam, bo zacząłem borykać się z pewnymi problemami. Na razie się jeszcze nie poddaję ;) Jedno już jest pewne. 112l to też mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich jestem Goku.

W domu rodzinnym prawie zawsze ojciec miał akwarium, a teraz pomyślałem, że również spróbuję swoich sił w akwarystyce.

Mam nadzieję, że dzięki pomocy na tym forum uda mi się założyć i utrzymać mój osobisty mały zbiornik wodny.

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI P8 z domu przed telewizorem przy pomocy Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Cześć,

Przez przypadek stałem się właścicielem akwarium 525 litrów.. postanowiliśmy je wstawić do salonu i założyć wielogatunkowy, słodkowodny zbiornik.

Wczoraj go przywiozłem do domu. (pusty zbiornik). Kiedyś już miałem akwarium, ale to było w podstawówce... jakieś 25 lat temu.. Trzeba będzie sobie odświeżyć tę wiedzę. Zamówiłem już szafkę pod ten zbiornik, trzeba będzie z miesiąc na nią poczekać, w tym czasie mam nadzieję skompletować jakies podstawowe wyposażenie, zastanowić się nad doborem i ilością ryb i roślin.
 
Szukam jakiegoś przewodnika który mógłby mi podpowiedzieć w paru kwestiach. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...