Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się przedstawię ;)

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Wojtek, pochodzę z Jaworza (blisko Bielska - Białej) , urodziłem się 28.12.1997r, niedawno skończyłem 13 lat, chodzę do 1 klasy gimnazjum, interesuję się akwarystyką, terrarystyką, muzyką, i ogólnie kocham zwierzęta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Sławek z Radomia.Dziadek 21.10.1974,a tak serio na razie tylko tatuś.

Moje hobby to akwarystyka i owczarki niemieckie,w młodości siłownia(obecnie zdrówko nie pozwala).

Poza tym lubię dobry film,dobra książkę,jazdę samochodem i motorem(rekreacyjnie-połączone z poznawaniem nowych miejsc,ludzi).

Zawód połączony z zainteresowaniem to wykończanie wnętrz i stolarstwo.

 

To tyle,bo wyjdzie z tego CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Magda (jak się pewnie każdy domyślił) :)

Pochodzą z Bytomia, nie daleko Gliwic, Tarnowskich Gór, Chorzowa.

Nie mam pojęcia kiedy mam imieniny gdyż ich nie obchodzę. Urodziłam się 01.07.97.

Interesują się zwierzętami a dokładniej to akwarystyką, hipologią i kynologią. Uwielbiam oglądać horror, spotykamy się z znajomymi na "wieczorki" horrorowe. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Maciek z Giżycka.34 na karku+żona +córeczka+mój baniaczek,niekoniecznie w tej kolejności :D

Można by powiedziec ze wiele łączy mnie z wodą:wędkarz,płetwonurek,ratownik WOPR,instruktor pływania.Pierwsze akwaria jak byłem w szkole średniej,potem kilkanaście lat przerwy i od 2 lat z powrotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Na imię mam Artur , niedługo kończę 15 lat i mieszkam w małej wsi niedaleko Bydgoszczy

Interesuje się : motoryzacją prl-u (głównie motorowery Romet ) , samochodami w grupy VAG , sportem (głównie siatkówka ) no i niedawno znalazłem sobie nowe hobby - akwarystyka :D

Aktualnie zajmuje się tworzeniem mojego pierwszego baniaka 63l 8-)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Imię: Paula

Miejsce zamieszkania: Łódź

Data urodzin; 22.07.1991

Zainteresowania: Sport ,gotowanie ,filmy,stylizacja paznokcie ,akwarystyka (od niedawna )

Moja zabawa z akwarium zaczela sie miesiac temu teraz sie ucze wszytkiego co bedzie mi potrzebne dla dobra rybek .

Mam nadzieje ze pomozecie :D:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych akwarystyką :)

Jestem Andrzej i mam 25 lat. Jestem z okolic znanego wam miejsca o nazwie Grunwald.

Swoją przygodę z rybkami dopiero zaczynam, Kupiłem już akwa z osprzętem (używane)112l

Jutro odstawiam wodę na 2 tyg i mam nadzieje że przez ten czas pomożecie mi w doborze obsady akwarium.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Artur, północna PL, grubo po 30, hodowla od 1984 r.:)

 

aktualnie żyworodnie i kolorowo (akwarium 126 l. i 40l dla narybku), od niedawna "mam film" na rozmnożenie ampularii, moje największe osiagnięcie to jakieś ćwierć wieku temu będąc bardzo początkującym wyhodowałem młode zbrojniki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Grzesiek mam 30 lat interesuje się wieloma rzeczami ale akwarystyka ostatnio pochłania mi najwięcej czasu,więc reszta poszła w odstawkę.Mieszkam w Holandii ,chciałbym postawić kiedyś 600 l akwarium .Obecnie mam od 4 miesięcy 60l i 260tka to niewiele ale mam duży zapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam na imię Rajmund, mieszkam w Warszawie-Ursus.

Zainteresowania- motoryzacja, wykrywka i od jakiegoś czasu znowu akwarystyka.

Znowu dlatego bo jeszcze 10 lat temu miałem 3 akwa 100L, 86L i 16L, nigdy nie byłem specjalistą w tej dziedzinie, nigdy nie miałem testów do wody ale jakoś wszystko dobrze działało, rybki też raczej były zadowolone bo machały ogonkami :lol:

Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich akwarystów na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELo.Mam na imię Janusz,mieszkam niedaleko Skawiny koło Krakowa.Moje zainteresowania to:motoryzacja,akwarystyka,kulturystyka,informatyka,muzyka....długo by wymieniać:)Parę lat temu miałem akwarium 200l,a przed nim wiele mniejszych.Postanowiłem że wrócę do tego co mnie cieszyło dawniej u działało na mnie uspokajająco:D.Zamierzam stworzyć fajny zbiorniczek,obecnie mam akwa 250 litrów,jak zrobię restart baniaka to założę temat i powrzucam fotki.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że będe mógł zdobyć cenne doświadczenie na tym forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...