Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Jestem Sebastian... Mieszkam w UK.. Akwarystyką zajmuję się jakieś 2.5 roku.. pierwszą rybką jaką miałem były 2 złote rybki.. a właściwie to były dla mojej siostry i brata na urodziny a najlepsze było to że były w 5 litrowej kuli.. po jakichś kilku miesiącach zdechła jedna.. potem kupiłem 42l akwarium.. później sprzedałem rybę i kupiłem gupiki, potem było 135l potem 117 a następnie 112l a teraz mam 64l..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, jestem Wojtek.

Projektuję zawodowo bloki do chłodzenia CPU i inne układy chłodzenia elektronicznego.

Wcześniej zajmowałem się akwarystyką 4 lata, jakieś 8 lat temu, kiedy dzieciak dorósł postanowiłem wrócić do tego hobby ze zbiornikiem 400l , głównie roślinnym. Widzę w tym kierunku zmiany są spore, muszę znaleźć czas by się w tym odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem Daniel. Pochodzę z małej mieściny na mazurach. Zawsze podobały mi się akwaria. Akwarystyką zaraził mnie sąsiad. Gdy robiliśmy przemeblowanie w moim salonie wpadł na pomysł wstawienia akwarium w puste miejsce więc po długich poszukiwaniach znaleźliśmy odpowiednie(240L profilowanie"fala"). Posiadam je dopiero od kilku miesięcy także jestem początkującym akwarystą ale widzę że przy pomocy forum szybko nauczę się jak prawidłowo zadbać o moje akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry! :)

Mieszkam w Gdańsku a pochodzę z Warszawy. Z wykształcenia jestem plastykiem. Moją pasją jest przyroda a szczególnie ptaki. W zeszłym roku zaczęłam poważniejszą przygodę z akwarystyką i w dniu dzisiejszym posiadam dwa akwaria: 54l i 30l w których mam neony zielone, kiryski pigmeje, bojownika oraz krewetki red cherry. Rybne zainteresowanie zbudziła we mnie moja córka, która jest pasjonatką wodnego świata. Stawiam pierwsze kroki w rysowaniu ryb. Poniżej ustniczek nad którym właśnie pracuję. Marzę o mieszkańcach afrykańskich jezior. Ciekawią mnie zachowania ryb i myślę, że kolejnym krokiem mogą być muszlowce.

Pozdrawiam serdecznie!
Kasia

11110495_528094793995922_798215962094022

Edytowane przez KamiKasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo.  Jestem Mateusz, akwarystyką ogólnie pojętą zajmuję się od ~12 lat, zainteresowania obejmują zwierzęta wszelakie z szczególnym skupieniem na rybach i ptakach. Z natury introwertyk i maruda, mam cichą nadzieję, że nie będę dawał forumowiczom zbytnio w kość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam ^^ Nazywam się Jakub Józef i pochodzę z Koszęcina (Śląskie). Obecnie studiuje farmacje na ŚUMie i... Akwarystyką interesuję się od dziecka jednak miałem teraz dosyć długą przerwę gdyż zacząłem hodować ptaszniki... ale teraz jakoś tak wzięło mnie na tworzenie akwarium od nowa, bardziej profesjonalnie i dojrzalej niż kiedyś...

W swojej karierze miałem już akwarium 45 l i 280 l... Obecnie planuję coś mniejszego...może 72 l :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ahoj,

 

Nazywam się Hubert mam 20 lat i pochodzę z Olsztyna.... No dobra nazywam się Hubert i w listopadzie tego roku kończę 34 lata, pochodzę z Olsztyna :) . Zawodowo zajmuję się produkcją reklam. Prywatnie chyba od zawsze uprawiam żeglarstwo i od 10 lat kolarstwo górskie. Z akwarystyką mam nadzieję, że  nie będzie jak z przelotnym romansem, choć znając mój słomiany zapał może być z tym różnie. Przyznam skromnie, że ogrom wiedzy i doświadczenia jaki te hobby wymaga powinno mi zapewnić wyzwanie i zabawę na dłuższy czas :)

 

Pozdrawiam.

Hubert N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Nazywam się Mariusz mam 35 lat, od niedawna jestem posiadaczem 54l akwarium, z czego jestem bardzo zadowolony , gdzieś tam powrót do rybek z dzieciństwa coś tam pływało w domu. Pochodzę z Pszczyny woj. Śląskie. Niebawem myślę przesiąść się na większą furę taká 200-240l.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :icon_e_biggrin:

Mam na imię Ula i jestem z Warszawy. Moją przygodę z akwarystyką zaczęłam 10 lat temu, kiedy to na urodziny od koleżanki dostałam bardzo ciekawy prezent – mieczyka prosto ze sklepu. Nie miałam wtedy żadnego zaplecza ani wiedzy. Na nieszczęście mieczyka zanim się nauczyłam tego i owego to sporo się nacierpiał (odradzam takie nieprzemyślane prezenty, no cóż ale byliśmy dziećmi). Później coraz bardziej świadoma rozwijałam zainteresowanie z 10l – 20l – 62l. Później zmieniłam lokal a akwarium przejęła mama razem z bakcylem. Kiedy mogę staram się jej pomagać i doradzać. Sama miałam 4 letnią przerwę, ale ostatnio moja druga połówka (też go zaraziłam bakcylem) zrobiła mi cudowny prezent :icon_e_biggrin:  i oto 72 l stoją w naszym salonie z radosnymi krewetkami. Jak każdy staram się pogłębiać swoją na razie nikłą wiedzę i nadal popełniam błędy więc proszę o wyrozumiałość.

 

Przepraszam, że witam się z opóźnieniem, ale dopiero teraz zauważyłam wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam na imię Kamil i pochodzę z okolic Żagania (lubuskie). Studiuję automatykę i robotykę i wiążę z tym swoją przyszłość. Mam 24 lata. Z natury jestem spokojny, skryty i uczuciowy.

Akwarystyką zaraziłem się od brata jakieś 12 lat temu, ale bardzo na poważnie do tematu podchodzę od ponad roku i staram się chłonąć wiedzę czasami poświęcając na to całe dnie. Na forum jestem zarówno po to żeby uczyć się nowych rzeczy jak i pomagać osobom, które tego potrzebują robiąc to możliwie sumiennie, cierpliwie i spokojnie. Moim celem jest założenie baniaka high-tech o długości przynajmniej 150cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Zarejestrowałem się, bo mam zamiar zrealizować swoje marzenie o akwarium morskim, ale wcześniej zapewne będzie akwarium słodkowodne. Na początku mam zamiar czytać, czytać, czytać... a jak już uznam, że sporo wiem, wówczas zajmę się realizacją swoich planów :)

 

Pozdrawiam

Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich serdecznie  :)

Mam na imię Michał (hasix) mieszkam w Jeleniu koło Gniewa.Pracuję w Rolls-Royce Poland.Moją największą pasją jest wędkarstwo.

Z akwarystyką mam styczność od małego pewnie ze 30 lat ,ale na poziomie podstawowym :?:.Posiadam akwarium 100l,ale w niedalekiej przyszłości chciałbym założyć coś większego.

pzdr Michał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich serdecznie  :)

Mam na imię Michał (hasix) mieszkam w Jeleniu koło Gniewa.Pracuję w Rolls-Royce Poland.Moją największą pasją jest wędkarstwo.

Z akwarystyką mam styczność od małego pewnie ze 30 lat ,ale na poziomie podstawowym :-?:.Posiadam akwarium 100l,ale w niedalekiej przyszłości chciałbym założyć coś większego.

pzdr Michał ;) 

 

Witamy ^^ Każdemu z czasem przychodzi chęć na coś większego, powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...