Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jestem Bartek :D mieszkam w Bydgoszczy. Moim głównym hobby są samochody zabytkowe, a utajonym powoli rozwijającym się aquarystyka. Dawno temu jeszcze w dzieciństwie posiadałem amatorskie akwarium, niestety z różnych przyczyn musieliśmy je zlikwidować. Dziś pomimo bardzo ograniczonego miejsca (kawalerka) mam plany powoli wrócić do dawnego, prze pięknego zajęcia. Mam taką zasadę, że jak już coś robię, to staram się robić to dobrze, dla tego właśnie znalazłem się na forum. Postaram się jak najwięcej odpowiedzi na moje pytania znaleźć sam(od kilku dni incognito buszuje po forum, aby poznać podstawy :)), a jeśli mi się nie uda bardzo proszę o pomoc, oraz wyrozumiałość. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Mam na imię Piotr, mam 26 lat i jestem z Warszawy. Akwarystyką interesuję się od dawna, przed wyprowadzką z domu rodzinnego posiadałem 80 litrowe akwarium, które niestety pękło. W Warszawie wynajmowałem mieszkanie więc nie było możliwości aby pozwolić sobie na rozwijanie swojej pasji.

 

W perspektywie kilku miesięcy planuję przeprowadzkę i po przeprowadzce na pewno zakupię jakiś zbiornik i wrócę do tego wspaniałego hobby

 

Na forum zarejestrowałem się aby już teraz gromadzić wiedzę na temat flory u fauny oraz procesów biologicznych w akwarium - co jak widzę wspaniale umożliwiacie.

 

Tymczasem witam społeczność Superakwarium.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema all, jestem Agata i mam 15 lat (prawie), kocham akwarystykę, dobrą muzykę, sztuki walki oraz rysunek i malarstwo.

Będę restartować moje akwarium 98l za kilka dni, jak ktoś chce mi doradzić / pomóc niech pisze, bo mam kilka wątpliwości ;)

Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim. Jestem ze Śląska z okolic Pszczyny a posiadam Akwarium 112l i 54l.

Na dzień dzisiejszy zagospodarowana jest tylko 112:P

Posiadam:

- 5 zbrojników niebieskich

- 3 samce Głupika i 5 samic

- 2 kirysy spiżowe w tym jeden albinos

- 2 samce mieczyka i 4 samice

- 4 molinezje

- 5 neonów innesa

Chyba tyle by było z ryb. Z roślinności posiadam:

- nurzaniec

- kryptokoryna

- moczarka

- kabomba

- mech jawajski

- i coś na wzór paprotki:P (nie mogę doszukać się nazwy)

 

Oświetlenie to jarzeniówki 2x18w z odbłyśnikiem. Nocne podświetlenie ledowe.

 

żeby było bardziej przejrzyście dorzucam zdjęcie:D

http://img12.imageshack.us/img12/9561/sdc10959l.jpg

 

pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Z opóźnieniem znalazłem ten temat więc nadrabiam zaległości ;)

 

A więc... po latach postanowiłem powrócić do akwarystyki. Póki co jestem na etapie czytania, zdobywania informacji, uzupełniania wiedzy itp bo "poszło to wszystko do przodu" podczas mej kilkunastoletniej przerwy ;)

 

Mam nadzieje, że będę mógł liczyć na Waszą pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...