Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła kolej i na mnie.

Mam na imię Tomek i jestem obecnie z Poznania co pewnie się nie zmieni. Ogólnie pochodzę z Krakowa.

Urodzony już trochę temu bo w 72 roku więc teraz już z górki.

 

Akwarystyką zajmuje się jakieś 5 lat, ale z przerwami i w sumie bez wiekszych osiągnięć co chciałbym zmienić i bardziej wkońcu profesjonalnie podejść do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie;) po 1,5 rocznej przepychance i uzbieraniu funduszy udało się.;)

Akwarium 200 litrów , dwie belki , tetra 700 etc:), spełnienie marzeń.:)

Dzialam od miesiąca i już pierwsze przygody o których później :).

Nazywam się Kacper i jestem z Gdańska miło Was poznać;)

Pozdrawiam, hej.

 

//Ja też pozdrawiam i wysyłam do regulaminu forum. Dbaj o pisownie! Używaj polskich znaków!

 

Nantai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może rzeczywiście czas się przywitać :P

No to ten.. witam ;) Nazywam się Monika, akwarystyką zajmuję się odkąd pamiętam.. zaczynałam od 60l, teraz mam ledwie 112l, ale to pewnie dlatego, że z biegiem lat baniak stał aby stać, bo jakoś dziwnie było jak go nie było, a moje zainteresowania kręciły się raczej w okół wszelakiego robactwa - z mężem hodowaliśmy swojego czasu spore ilości pajęczaków, ale to za dzieciaka, teraz pozostaliśmy przy 3 pająkasach, pudle z karaczanami, świerszczami i mącznikami. Mam też anolisa zielonego i dwa psy, które tak na prawdę pochłaniają gro mojego wolnego czasu, którego teraz mam sporo (4miesiąc ciąży, więc i zwolnienie lekarskie ;) )

Obecnie jestem na etapie budowy akwaterrarium, zabierałam się do tego od roku i jakoś nigdy czasu nie było.. zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam na imię Bear,

mam 250 l baniaczek z kiryskami, platytorasem i platkami.

Ten baniaczek mam od września, wcześniej był a112 , miał by 1,5 roku, ale była przesiadka na wieksze.

mam też 2 koty i po za akwarystyką robię wino :0)

no i jestem całorocznym rowerzystą miejskim, ale nikt nie jest bez wad.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem się przywitać ponieważ właśnie się zarejestrowałem na tym forum. Oczywiście zaczynam przygodę z akwarystyką nie licząc akwarium z dzieciństwa, mam sporo pytań ale najpierw poserfuję po forum jak czegoś nie znajdę to będę pytał.

Pozdrawiam i jeszcze raz witam.

 

Luna: Przenoszę.

Pisz posty w odpowiednich działach/tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...