Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszystkim!

 

Mam na imię Marcin i mam 24 lata. Pochodzę z Białegostoku. Akwarystyką interesowałem się od dziecka, jednak nie było okazji zakupu sprzętu. Aktualnie próbuję się z 200 litrowym akwa, jednak nie jestem jeszcze gotów pokazać swoich osiągnięć, może kiedyś...

 

Pozdrawiam

PanZielonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich bardzo cieplutko :)):

 

Jestem tu nowa i biegnę się przywitać :)

 

Jako że jestem kobitka a jako kobita bywam czasem upierdliwa- pewnie niejednokrotnie zamęczę Was pytaniami

odnośnie niedziałającego filtra który okazuje się być niewłączony do prądu :DD:

 

A tak na poważnie - mam nadzieje, że będę mogła liczyc na Waszą pomoc jak i służyć innym swoim doświadczeniem.

Pozdrawiam

 

P.s. jeśli umieściłam powitanie w niewłaściwym dziale to z góry przepraszam - jest to mój pierwszy publiczny występ tu więc mogłam troszkę sceny pogubić ;)

 

 

Przenoszę. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżakiem i nawiedziłem waszą społeczność mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali dla mnie jak coś palnę :)

A tak serio miło mi was Powitać, dopiero zaczynam z akwarystyką i już gmeram na foum by nie powielać pytań :)

Pozdrawiam Wszystkich

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na imię mi Cyprian rocznik 91 zamiłowanie do akwarystyki powstało już w dzieciństwie teraz postanowiłem do tego wrócić (w końcu mam możliwości $$ :))

Moje pozostałe zainteresowania to sport, muzyka, gry i modelarstwo...

Raczej da się ze mną dogadać, nie wiem jeszcze wszystkiego więc liczę na waszą pomoc :)

Pozdrawiam Cypek91 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :DD:

Wracam do akwarystyki po 3 latach. Póki co tylko teoretycznie, bo w najbliższym czasie nie będę mogła założyć własnego akwarium :cry: Jestem studentką i nie miałabym możliwości opiekować się nim w czasie ferii/wakacji, kiedy wracam do domu. Nie przeszkadza to jednak w pogłębianiu swojej (dość niewielkiej póki co) wiedzy ;)

Pozdrawiam,

Natalia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Mam na imię Tomek. Rocznik 1978 :ugeek:

Akwarystyką teoretycznie i praktycznie interesuje się od kwietnia tego roku, kiedy dostałem w prezencie akwarium z rybkami.

 

Początki były ciężkie, rybki chorowały, zdychały i tak do dzisiejszego dnia, ale od kiedy czytam forum, dużo rzeczy się zmieniło w mojej "opiece" nad akwarium. Oczywiście na plus.

 

Póki co wielkie DZIĘKUJĘ Wszystkim za wiedzę, którą udostępniacie na tym forum i mam nadzieję, że i mi uda się kiedyś komuś pomóc.

 

Pozdrawiam :piwo::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam na imię Marek, mam 26 lat i mieszkam na Śląsku. Postanowiłem się w końcu zarejestrować na Waszym forum :D.

Jakiś miesiąc temu kupiłem akwarium kulę lecz niestety nie poczytałem wcześniej... i nie przypuszczałem że kształt zbiornika ma jakieś znaczenie :oops:. Rybki jeszcze do niego nie dokupiłem a już powędrowało do piwnicy.

Właśnie wczoraj zalałem moje pierwsze akwarium (prawidłowych kształtów, proste) 72l i teraz siedzę w pracy jak na szpilkach czy coś mi w domu nie cieknie (odpukać). Niestety wiem jak wygląda kataklizm zalaniowy, bo rok temu świeżo po remoncie mojego mieszkania sąsiad z góry mnie załatwił pękniętym wężykiem z pralki. Mam jednak nadzieję że będzie wszystko OK bo akwa wygląda na sklejone porządnie i nie widziałem żadnych bąbli w silikonie (i stoi na piance).

 

PS. W nocy padł mi "gratisowy" filtr z deszczownią (podziałał kilka godzin i to by było na tyle z jego chińskiej kariery) i dziś zakupiłem Aqua-Szut Turbo 550N. Uff... ale się rozpisałem w tym moim powitaniu :D

Pozdrawiam!

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam na imię Tomasz. Mam 31 lat i od dzieciństwa interesuje sie akwarystyką. Akwarium mam małe bo tylko 80 litrów bo na większe nie pozwala mi możliwości lokalowe. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona.

 

Luna: Przenoszę do odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zapaleńców !

Mam na imię Zbyszek, wiek - 50+, w latach 70-tych. miałem rybki ale bardzo krótko. 3-lata temu kolega z braku warunków, przekazał mi 112-kę z dobytkiem i zacząłem na nowo się bawić. Trafiłem do was, jak zaczęły się glony, i dzięki sile internetu, oraz waszego forum, zaczynam nad nimi panować, ale jeszcze dużo przede mną. Teraz będę uruchamiał, 84l bardziej roślinne.

Mam nadzieje że z waszym doświadczeniem, uda mi się bez większych błędów i większych strat, osiągnąć mały sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Magdalena mi na imię.

Moim szczęściem są synowie lat 13 i 2 :)

Od 3 lat posiadam malutkie baniaczki szt 2- 72 l, wczoraj założyłam 250 l - zazdrość zrobiła swoje :D

Moje zwierzaki - 2 papużki faliste,psiur mieszaniec amstaffa z pitkiem,kocica rasy dachowiec, muszki owocówki,mąż (nie cierpiący wszelakiego życia w postaci zwierząt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...