Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witajcie miśki, mam na imię Kamil, rocznik '89, pochodzę z okolic Jarosławia (podkarpackie). Przygodę z akwarystyką zacząłem na wakacjach w 2001 roku, właśnie wtedy zaraziłem się na dobre tym hobby od starszego kuzyna i rodzice chcąc, czy nie chcąc, musieli kupić synowi pierwszy pamiętny zbiornik, a miał on pojemność 30 litrów. Później (po 2-3latach) doszło jeszcze 75-litrowe akwarium i tak pasja rozwijała się przez bardzo długi okres. Dwa lata temu z powodu braku czasu musiałem zrezygnować z hodowli, a teraz próbuję do tego wrócić i ponownie rozbudzić w sobie tą pasję. Super Akwarium powinno mi w tym pomóc. ;)

 

Trafiłem na tą stronę dzięki wyszukiwarce w Tapatalk. To forum jako jedyne, posiadające w domenie słowo "akwarium" wspiera tą przydatną aplikację, a przynajmniej tak wynikało z wyników wyszukiwania.

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak zeszło że najpierw zacząłem pisać...a teraz dopiero się witam. Mam na imię Robert jestem ze wsi Rzeszów - co by tu jeszcze...Od jakiegoś czasu interesuję się akwarystyką... marzę o dużym zbiorniku roślinnym :) Moje wypowiedzi wynikają z moich doświadczeń a że nie są one Bóg wie jakie, więc mogę być omylny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć "rybacy"

Jestem Leszek, założyłem ponownie akwarium po 15 latach ku uciesze mojej córki, a jak się teraz okazało jeszcze większej kota, który pół dnia siedzi przyklejony do szyby :). Z perspektywy czasu obecna akwarystyka wydaje mi się lotem na Marsa -taki skok technologii. SUPER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze, jestem na forum od ponad roku i jeszcze się nie witałem....

 

Więc tak: na imię mam Marek i jestem z Warszawy (dzielnica Ursus). Rok produkcji 1986.

Akwarystyka była moim hobby, gdy byłem dzieckiem, a było to lat temu przynajmniej z 15, a może 16. Już jako dziecko sporo wiedziałem o rybach, cyklu azotowym czy filtracji, jednak ogrom rzeczy, które się zmieniły od tamtej pory jest niesamowity.

 

16 lat temu dodawanie CO2 do akwarium brzmiało jak egzekucja ryb, a o uzdatniaczach wody można było marzyć, że może ktoś kiedyś wynajdzie takie coś.

 

Półtora roku temu powróciłem do akwarystyki i ciągle się uczę. Najtrudniejsze dla mnie w akwarystyce są łacińskie nazwy roślin.

 

Moje pozostałe pasje to muzyka (gram na perkusji w zespole heavymetalowym "Scream Maker") oraz fotografia i podróże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam to i miejsce na mnie ;)

Mam na imie Krzysiek

Mieszkam tuż obok Rzeszowa.

Akwarium prowadzę już dłuższą chwilę. Mam nadzieję ze sie ze wszystkimi dogadam ;)

Zaineresowania : hmmm Filmy , Informatyka , troche akwarystyka.

pozdrawiam i witam nowych i starych użytkowników tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przedstawię.

Jestem Klaudia, urodziłam się 18.04.2000r. w Tomaszowie Mazowieckim (pod Łodzią) i tam mieszkam. ;)

Akwarystyką interesuję się już ok. 2 lata. Poza tym uwielbiam rysować, tańczyć i słuchać muzyki. :D Interesuję się zoologią no i rzecz jasna - akwarystyką! :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę sukcesów w akwarystyce! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

 

Cieszę się bardzo,że trafiłam na to forum.Jestem początkującym-odpowiedzialnym akwarystą (choć parę razy już rybki miałam ,ale teraz jak pomyślę jakie gatunki i w jakim litrażu, :oops: to aż się sama dziwię ,że przeżyły ) Bardzo dużo już sobie poczytałam , :shock: ale im więcej wiem , tym mniej wiem :o Mieszkam w Irlandii ,uwielbiam koty :) książki :) prace w ogródku :) i haft krzyżykowy ;)

 

Pozdrawiam forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd że na samym początku tu nie napisałem...

O mnie? Hmmm Ileś tam lat mam:] Akwarystyką "zajmowałem" się w wieku od 12nastego do około 15stego roku życia, czyli większość rzeczy załatwiali rodzice więc szału nie ma. Jakieś 4 lata temu zacząłem czytać fora i inne rożne strony poświęcone akwarystyce. A od 2 miesięcy (gdzieś tak będzie) jestem szczęśliwym posiadaczem 375 litrowego akwa. Co do forum, to przejrzałem najróżniejsze, ale na tym zawsze odpowiedzi są, jak by to napisać... zrozumiałe. Nie mówiąc już o tym że będąc dyslektykiem, już teraz, mimo tak małej liczby postów, nauczyłem się trochę wyrazów pisać poprawnie :) Tak więc jeszcze raz witam wszystkich i mam nadzieje że nie przysporzę wam za wielu kłopotów z moim akwarium i problemami związanymi z nim :)

 

ps. Wyszło jak sonecik... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum już prawie pół roku siedzę i się nie przywitałem... :roll: nieładnie.

 

Tak więc:

nazywam się Marek

Lat... mało, mało

akwarystyka....

Akwarium mam około 3-4 lat,

ale prawda jest taka, że wiedzę zdobywam od września 2011, ;) a ładne akwa mam od 2-3 miesięcy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Krzysztof 33 lata, mieszkam wraz z żoną, trójką córeczek i dwoma kotami w małym miasteczku o nazwie Bromyard w Anglii. Akwarystyka interesuje mnie od dziecka. Po długoletniej przerwie wróciłem do hobby. Zaczynałem od baniaczka 60L ale było mi mało, więc kupiłem 120L, ale też mi było mało więc kupiłem obecny 330L. Mam go niecały rok i już mi się mały wydaje;-), Ciekawe czy wy też tak macie? Cóż to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...