Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brakowało według mnie takiego tematu na forum, nie znalazła nic takiego też wyszukiwarka, więc zakładam ;)

Dla czego założyłem temat lubię wiedzieć z kim pisze i dla tego mile widziane jest kilka słów o sobie .

 

 

Że pisze jako pierwszy witam wszystkich starych i nowych użytkowników forum SuperAkwarium

 

 

 

 

 

Zapomniał bym przywitalnia nie służy do zadawania pytań ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja następny ;)

Mam na imię Filip, mieszkam w Śremie 40km od Poznania. Niedługo kończę 14 lat, akwarystyką interesuję się od niedawna. Moje inne hobby to granie na gitarze elektrycznej i słuchanie muzyki. Jakbyście chcieli wiedzieć o mnie więcej to piszcie tu lub na pw.

 

Pozdrawiam wszystkich fanów akwarystyki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Robercie- dalej zwany ecikgfc :D

Witam również wszystkich użytkowników forum Super Akwarium .

Wpisuje się na listę jako czwarty.

Na imię mam Marcin, na forum jestem pod nickiem Bas-taka stara ksywka z młodości.

Pochodzę z m.Łodzi.

Data urodzin 1978r więc również zaliczam się pod starego pryka ( w końcu tylko dwa lata różnicy ).

Znak zodiaku to Ryba.

Zainteresowania to muzyka,film,sport (zwłaszcza piłka nożna), akwarystyka,którą interesuje się od 7lat.

post-2858-13685161622235_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na mnie :D więc...Nazywam się Darek. Mieszkam w warszawie. Urodziłem się 28.02.1995r, czyli jeszcze młodziak :D. Akwarystyką zajmuję się od roku. Moje zainteresowania to: Akwarystyka, muzyka, gastronomia, fotografia, elektryka. Aktualnie uczę się w technikum elektrycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :) zacząłęm już wczoraj ale nie zauważyłem tematu - rozbudowane to forum elegancko :)

 

Adam, 31 lat, Warszawa, wyższe, niebieskie, blond, 85 kg ;]

 

a na poważnie to miło mi z Wami tu być i nie krzyczcie na mnie bardzo ;] czasem jestem niesubordynowaną jednostką ale zawsze z jajem i dobrym humorem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :)

Mam na imię Agata, na forum znacie mnie jako agunia997(nie kojarzcie mnie z policją :D),rocznik 1997 , mieszkam w niedużej wsi Kunowo, lubię zwierzaczki i akwarystykę, którą zajmuję się od 3l - ale tak naprawdę pierwsze 2 lata z akwarystyką były "amatorskie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam wszystkich forumowiczów.

Na imię mam Jarek, w środowisku SA znany jestem jako jaron. Rocznik 1974, a mieszkam w Olsztynie.

Akwarystyką zaraziłem się jakieś 4 lata temu. Obecnie mam 240 litrów ogólne, ale zaczynałem od 25l, potem 40 i 112.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono o podobnych zboczeniach. Jestem Adam lat 30 z Kedzierzyna-Kozla ale na emigracji.

Akwarium mam od 100lat z przerwami w roznych wielkosciach start 20L,25,33,60,100 az z czasem bylo 250L a obecnie 54L ale juz niedlugo wracam do domciu i startuje 1000L :D

Pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data urodzin - 1976 - więc stary pryk już ze mnie :mrgreen: (kobietki nie musicie tego pisać ) ;)

Dzięęęękuuuuuujeeeeemyyyyy :D:D

 

A ja jestem stara....na forum ale też się przywitam :)

Imię - Kaśka, Katarzyna, nigdy Kasia

Miejsce zamieszkania - bliżej nieokreślone, obecnie Piaseczno pod Warszawą

Wiek - poważny :)

Hobby - flora, sport, akwarystyka.

 

Witam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja przywitam wszystkich serdecznie jak nie wiem co :D

:arrow: Mam na imię Janusz,na SA nick taki jak i moje imię.

 

:arrow: Miejsce zamieszkania ,to Jelcz-Laskowice (jak by nie Warszawa ,to stolica Polski)

:arrow: Data moich imienin ,to 21 listopad ,a urodzin 23 listopad 1971 r.(prezenty mile widziane :D )

:arrow: Zainteresowania moje ,to akwarystyka,podróże,muzyka,film i z rzeczy cięższych--psychologia człowieka i parapsychologia,eksterioryzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Mam na imię Tomek jestem tu nowy, to mój pierwszy post :)

Pochodzę z Warszawy, Tu natomiast zalogowałem się z ciekawości, jakiś czas temu miałem akwarium z pielęgnicami papuzimi, oraz pyszczakami, Teraz bawię się głównie z moim oczkiem wodnym (nie duże, jak by dobrze poszukał to znalazł by większe akwarium :P )

Ale pomęczę Was troszkę bo tematyka akwarium nadal mnie interesuje.

Pozdrawiam Tomalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...