Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim ;p

mam na imię Lilka xd jestem z ok Opola Lubelskiego i mam 14lat. :D

Akwarystyką zajmuję się od jakiś dwóch lat xp

Na forum zarejestrowałam się 03.01.2011 xp ale nie jestem częstym użytkownikiem :)

Lubię:

-słuchać metalu,

-zwierzęta (najbardziej ryby),

- i wiele innych rzeczy ale nie bd przynudzać xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

:zamieszany:

Hej? :zamieszany:

 

Jestem Marcin.

Jestem tutaj nowy. :zamieszany:

Jestem z Holandii. :zamieszany:

 

Mój pierwszy zbiornik założyłem jakoś 20 lat temu, było to 160l.

Od tego czasu przewinęły się: 12l, 54l, 84l, 2x126l, 144l, 350l i jakieś inne, których wymiarów za cholerę sobie już nie przypomnę.

Dopiero zaczynam z akwarystyką, więc proszę moderatorów o wyrozumiałość w moich postach.

Staram się dużo czytać ale potrafię także zadawać głupie pytania.

Chciałbym dojść do zbiornika 2100l i funkcji juniora na tym forum :zamieszany:

 

;)

 

 

 

 

A na poważnie:

To witam wszystkich nowych użytkowników naszego forum.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich Forumowiczów!!!

Jestem Gosia z kujawskiej ziemi, a dokładnie z Włocławka.

Mam dwie pasje totalne: fauna& flora oraz dwa koła ;)

 

O dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem powrotu do posiadania kawałka podwodnego świata i oto dwa tygodnie temu - spełniło się :D Co prawda, na razie to tylko 54 l, ale radość wielka !!!!

 

Pozdrawiam serdecznie i do "zobaczenia" w innych działach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię : Kamil

Miejsce zamieszkania: Siedlce (Mazowieckie)

Urodzony w 1992r.

Zainteresowania: płeć piękna xD kulturystyka, jazda na rowerze, wędkarstwo i oczywiście akwarystyka.

 

 

Akwarium bardzo malutkie, bo zaledwie 25litrow, mam o ile dobrze pamiętam, od 2001r.

 

Na początku wiadomo frajda jak ta lala, pierwsze młode gupiki pamiętam jak dziś. Z czasem zainteresowanie zmalało, akwarium zaniedbałem, i tak jakiś czas temu leżę sobie na łóżku i tak na nie patrzę i myślę: k**** jak one wygląda... i postanowiłem przyprowadzić je mniej więcej "do porządku"

 

Gdy akwarium wyczyściłem z mułu, wodę podmieniłem, filtr wyczyściłem, ten mały zbiorniczek nabrał innego wyglądu i znaczenia-chęci do życia.

 

W planach, jeszcze przed nowym rokiem 64litry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem nowym uczestnikiem na forum i chciałbym się przedstawić. Mam na imię Tomasz i mieszkam w Malborku urodzony 83r jeszcze nie mam akwarium ale jestem w trakcie poznawania i wgłębiania się w tematykę akwarystyka. W niedalekiej przyszłości będę zakładał akwarium :D . Miałem to zrobić jeszcze przed świętami ale trafiło się nowe mieszkanko wiec najpierw przeprowadzka :) pozdrawiam wszystkich i będę miał mnóstwo pytań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. :D

Jestem Dawid mieszkam w miasteczku o nazwie Żuromin (mazowieckie) urodziłem się tak jak każdy ,dnia 25 kwietnia 1996 roku.Moim chobby są ogólnie zwierzęta (chce z nimi wiązać przyszłość).Akwarium mam od kąd pamiętam czyli około 15 lat.Mam dużo zwierząt (wszyscy muwią że zoo) ale zamierzam jeszcze rozwinąć te zoo oczywiście staram się im zapewniać jak najlepsze warunki a nie tylko na ilość.

Bardzo się ciesze że tutaj jestem na tym forum razem z wami (są tu bardzo mądrzy i doświadczeni ludzie co do akwarystyki),ja tagrze będe się starał pomagać w miare możliwości.

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszła kolej na mnie. Od razu przepraszam, za swoje roztrzepanie i głupotę. Zwłaszcza się kompromituję w nowych miejscach.

Szarej Myszy pragnę podziękować także.

 

Dobrze ja tu gadu, gadu a Japończyków przybywa...

 

Watashi Odango Atama. Nijū sai.

A tak na poważnie, i w urzędowym języku.

Jestem Odango Atama (Pyzowa/ta Głowa) nie lubię być nazywana Odango, to bo kluska. Choć idealnie do mnie pasuje.

Mam 20 lat, jestem z dolnego śląska.

Uwielbiam rybki, niestety one mnie nie, bo odchodzą do rybiego świata.

Jestem najgorszym typem człowieka, jaki chodzi po świecie.

Jestem jednocześnie przesłodko miła, i niesamowicie wredna.

Za swoją jedyną zaletę uważam fakt, że nie jestem fałszywa.

Nienawidzę brokułów i niesprawiedliwości.

 

Uzależniona od języka japońskiego i angielskiego, muzyki, książek i filmów.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam akwarystów wszystkich,

Tych dalekich oraz bliskich.

PaniKiryś mówcie do mnie.

Jeszcze powiem Wam nieskromnie,

Mam w akwarium dwa kiryski.

Kirys jest mi bardzo bliski.

Taki mały i ruchliwy,

Słodki, śliczny, szybki, żywy,

Po gupikach- to trafione!

Moje ryby ulubione.

 

Prawda! Jestem tutaj nowa.

Mam akwarium od niedawna.

Lecz niejedna jest tu głowa,

Co mi powie, jaka prawda

Jest o rybach hodowaniu,

O dobrym opiekowaniu.

 

Oprócz tego kocham konie.

Ciągle ćwiczę swoje dłonie,

By to zwierzę narysować,

Perfekcyjnie odwzorować.

Chcesz bazgroły me zobaczyć?

Napisz do mnie, nic nie stracisz.

 

Skajpa... GieGie... nie podaję.

To się niebezpieczne staje.

Tyle ludzi w internecie

niebezpiecznych. Sami wiecie...

 

No, to ja się przywitałam,

Krótki opis mnie podałam.

W razie pytań, napisz do mnie.

Jeszcze powiem Wam nieskromnie:

Mam w akwarium dwa kiryski.

Kirys jest mi bardzo bliski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Mam 27 lat i swoją przygodę z akwarystyką rozpoczynam ponownie po dobrych paru latach, z powodów mieszkaniowych - częste i dziwne przeprowadzki nie mogłam mieć akwarium, ale dzielnie hodowałam wirtualne rybki na facebooku.

Jednak stara miłość nie rdzewieje i znowu się za to zabieram, już od paru dni podczytuję to forum - widzę jak wiele w akwarystyce się zmieniło odkąd ostatnio czytałam coś o rybkach - nowo odkryte gatunki, rodzaje filtrów o których pierwsze słyszę - zawrót głowy. Postanowiłam się zarejestrować, żeby dalej to czytać i co jakiś czas zadawać noobowskie pytania :)

będzie na pewno "a dlaczego mam dziwne glony? a czy tyle rybek takich a takich zmieści się spokojnie w takim akwarium?"

W każdym razie po tylu latach znowu i może nadal jestem żółtodziobem i czeka mnie dużo pracy.

rybki mają mi pomóc w zmaganiach z nerwicą, o ile nie dostanę za dużej nerwicy przy wpadkach hodowlanych, dlatego dobrze chcę się do rybek przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Sebastian, rocznik 91 z wschodnich okolic Łodzi. obecnie studiuję i pracuję.

zainteresowania... muzyka, sport, zwierzęta i wnerwianie innych:) nie cierpię nudy i podobnie jak Sarissa, powróciłem do akwarystyki po kilku latach przerwy i mnie, że tak powiem, nerwica bierze jak akwarium puste stoi:)

 

Czerwona czcionka jest dla moderatorów. Pierwszy post, przymykam oko. // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, mam na imię Tomek. Jestem z Tuszymy koło Mielca, akwarystyka zaczęła mnie interesować od kiedy zamieszkałem u teściów. Teść miał akwarium 112l które zamieszkiwała tylko brzanka różowa. Podobno wcześniej obsada była bogatsza ale teść chyba stracił zamiłowanie i rybki niestety kolejno padały. Postanowiłem się nim zająć (oczywiście akwarium, nie teściem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pewnie zadomowię się tutaj niedługo- nowe akwarium, większe wyzwania i jeszcze więcej pytań.

Mam na imię Dagmara, urodziłam się pod koniec 1992r. ;p

Niedawno zaczęłam sobie szukać zajęcia (bo stwierdziłam, że opieka nad 3końmi, 3psami i kotem to za mało) i stwierdziłam, że akwarystyka to może być to coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...