Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam (kilka postów już za mną ale co tam :))

 

Mam na imię Gosia, mam 23 lata aktualnie szukam pracy, studia niestety przerwane tymczasowo (studiowałam Geografię na Uniwersytecie Śląskim).Mieszkam w Sosnowcu, województwo śląskie, choć do śląska mentalnie się nie zaliczamy ;] Mam rocznego synka Kubusia :) Interesuję się literaturą współczesną, historią, geografią, muzyką no i akwarystyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć nie jestem na forum od 2 dni nigdy nie jest za puzno:) Jestem Rena,mam 26 lat obecnie mieszkam i pracuję w Wielkiej Brytanii lubię akwarystykę oczywiście:)poza tym anglistykę,pływać,wspinaczkę górską i jazdę konną to krótki opis o mnie pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich akwarystów i akwarystki,

 

mam na imię Łukasz i jestem z Warszawy. Interesuję się akwarystyką od wielu lat. Wiem to i owo z własnego doświadczenia a wciąż mnie coś zaskakuje w temacie naszego wspólnego hobby. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i jednocześnie skorzystam z Waszej. Z przyjemnością czytam to forum od kilku miesięcy, ale dopiero niedawno postanowiłem sie zarejestrować i zacząć udzielać, przecież nie można ciągle tylko brać - prawda :D?.

Mam nadzieję że w przyszłości uda nam się zorganizować w Warszawie spotkanie "klubowe" :D i będzie okazja porozmawiać na żywo.

 

Pozdrawiam serdecznie

Tacix (lat 30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) w związku z tym ze jestem nowa, postanowiłam się przywitać :)

także witam się ze wszystkimi :)

co do moich słoików :

112 l -> w sierpniu zmiana na 375 l -> ale na czas obecny jest to zupka rybna, 2 kiryski albino, 1 bagr, ramirezy, i danio, z tego danio jeszcze kilka dni, zostaną zamienione i zostaną same ramirezy + ślimaki, ampularia brazowa i blue, Brotia pogodula

60 l -> krewetkarium, w tym RC + badziewiaki + CPO, helenka do wyjedzenia zatoczek

 

ps zapomnialam jeszcze dodac ze oprócz akwarystyki, zajmuje sie jeszcze terrarystyką

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na forum konto założyłem jakiś czas temu, ale dopiero dzisiaj postanowiłem z niego korzystać często.

Uświadomiłem sobie, że bez minimalnej wiedzy, prowadzenie akwarium jest stratą czasu i pieniędzy.

Nazywam się Mateusz. Pochodzę i mieszkam we Wrocławiu.

Na dzień dzisiejszy mam 21 lat.

Dawno temu marzyło mnie się ładne akwarium. Kiedy już nadszedł czas i możliwości, postanowiłem zainwestować.

Okazało się to dużo trudniejsze niż myślałem.

Posiadam akwarium 45l i właśnie robię w nim totalny restart.

 

Liczę na Waszą pomoc, a w zamian sam służę w potrzebie.

 

 

Szczególne pozdrowienia dla ECIK-GFC, który tak uparcie wysyłał mnie do tego tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam wszystkich bardzo serdecznie! ;)

I przepraszam zaraz na wstępie że zapomniałam się przywitać.Akwarystyką zajmuję się od sześciu lat,i ciągle się uczę czegoś nowego.Mam akwarium 112l a w nim 2 paletki,które dostałam na urodziny i innych mieszkańców Ale w niedługim czasie zamienię 112l na 240l.Na razie brak gotówki bo poszło na naprawy blacharskie autka.Nigdy ryby mi nie chorowały.Czasem tylko jakaś rybka zniknie,ale podejrzewam Suma o dojadanie nocne.Jeszcze raz witam Wszystkich!!!post-9541-13685164242655_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Eryk, ksywka Muffin wzięła się od tego, że uwielbiam Muffinki, mógłbym jeść je ciągle. Posiadam na swym koncie 15 wiosen, od urodzenia mieszkam w Lublinie. Akwarystyką zainteresowałem się niespełna 3 miesiące temu, uświadomiłem sobie ile błędów popełniałem kupując wczesniej akwarium. Moim ulubionym "pokemonem" wodnym jest Ampularia. Nienawidzę ludzi, którzy popełniają błędy ortograficzne, coś takiego jak dysortografia nie istnieje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim.

Na imię mam Adrian pochodze z Głogowa ale mieszkam w okolicach Sochaczewa, a mam 19 lat. Akwarystyką interesuję się od niedawna. W czasie pomiędzy szkoła a rybkami działam w wolontariacie. Sport jaki mnie interesuje w chwili obecnej to "kajaki" i skromna kolekcja znaczków pocztowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Dawid mam 22lata i mieszkam w Bydgoszczy. Natchnęlo mnie znów aby założyć akwarium z rybkami. W młodszych latach miałem akwarium ale człowiek nie dojrzał do tego. Mam nadzieję że z pomocą doświadczonych użytkowników uda mi sie stworzyć odpowiednie warunki dla rybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam :)

 

Witam wszystkich.

 

Mam na imie Łukasz , mam 23 lata. Mieszkam w okolicach Jarocina(WLKP)

Przygode z akwarium zacząłem już za dzieciaka ale to była taka ekstremalna akwarystyka(20l) :) Plastikowe roślinki , filtr i grzałka, w podłożu wapień :zamieszany: Ale rybki jakoś sobie radziły:)

 

Teraz znowu mnie naszło na niewielki zbiorniczek ale myśle, że z tym będzie lepiej, myśle, że forum i użytkownicy mi w tym pomogą.

 

Moje hobby to wędkarstwo, mam swój baniaczek(oczko wodne) na ogrodzie ok 1,5 m3- nie takie jak bym chciał ale jest i ładnie się prezentuje:)

 

Sam jestem moderatorem na innym forum i rozumiem co znaczy "nowy" na forum więc z góry przepraszam jak zrobię coś nie tak :)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem Rafał i mam 15 lat

Mieszkam w Małopolsce a dokładniej w Mętkowie(około 30km od Krakowa)

Znalazłem sie na tym forum szukając informacji o akwariach ponieważ sam za niedługo zamierzam założyć swoje pierwsze akwarium :D

 

interesuje sie akwarystyką i muzyką

głównie słucham Metallici i Nightwisha \m/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

Nie wiem czy to dobry pomysł witać się po 3 latach od rejestracji na forum ale co tam :)

Mam na imię Dawid i mam 24 lata mieszkam na terenie Dolnego Śląska (aktualnie we Wrocławiu), moje zainteresowania to książki (nie tylko akwarystyczne), film, muzyka. Akwarystyką zajmuję się przeszło 10 lat.. dokładnie sam nie wiem ile

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

Jestem tu coprawda juz pare dobrych dni ale nie przywitalam sie jeszcze.

Mieszkam w Cork w Irlandii. Urodzilam sie w Gdansku.

Moja pasja jest kawa-picie, parzenie i coffee art, maluje i robie zdjecia. W niedalekich planach mam otwarcie kawiarni.

Kocham koty ponad wszystko :)

Jestem lekko przed 30stka, znak zodiaku skorpion- a wiec wredna bywam....w dodatku urpdzona w halloween-To mowi samo za siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...