Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Przemek w SA znany jako przemekc2807

Data urodzenia: 1991r.

Miejsce zamieszkania: Siedlce

Zainteresowania: akwarystyk, amatorskie kolarstwo szosowe.

Od 7 miesięcy posiadam własne akwarium, początkowo 54l, 6 miesięcy po zakupie uznałem, że jest za małe i obecnie przygotowuję 200l, jest jeszcze nie skończone. Z akwarystyką miałem styczność jakieś 13-14 lat temu gdzie narodziła się myśl posiadania własnego zbiornika, która została spełniona dopiero teraz;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Z tej strony Marta, lat 23 ;] Mieszkam w Dąbrowie Górniczej, pracuję w Bytomiu, studiuję w Krakowie ;)

Akwarium mam od 11 miesięcy. Pozostałe zainteresowania to śpiew i taniec. Akwarystyka to amatorskie hobby. Na co dzień zajmuję się sprzedażą stali :P

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Patryk, lat 14. Piszę do was z Górnego Śląska, ok. 30 km od Częstochowy Akwarystyką zajmuję się od prawie dwóch lat, jednak większość tego czasu to hodowla amatorska, bez zachowania podstawowych zasad. Na razie skupiam się na hodowli bojków w aqua 60l ale mam także 112l ogólny oraz krewetkarium 30l. Oprócz akwarystyki lubię pojeździć rowerem lub pograć na kompie :D

 

PS.

Lepiej się przedstawić późno niż wcale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, jestem tutaj nowy!

 

Mam na imię Rafał, ale mówcie do mnie Pley.

 

Rocznik 94, urodziny mam przeddzień kolegi AliBaba.

 

Uczęszczam do Technikum elektrycznego, profil technik- informatyk, ale to kwestia czasu. Od następnego roku szkolnego zaczynam profil Kucharz w szkole Gastronomicznej.

 

Mam również dziewczyne ( nie jestem no- lifem! :mrgreen: ) Którą serdecznie pozdrawiam, mimo tego, że nie zagląda na to forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobry.zaniedbałem ta formę przywitania tylko dlatego że brak czas mnię okiełznał .ale dobra.

 

ma 40 lat,to nie pierwszy mój baniak,prawdę mówiac zaczynałem dawno temu, z milion lat temu jak szałem były mieczyki hellera.potem jakieś dziwne baniaki z ze standardową obsadą.nuda

 

lata przerwy i po 30l a potem 125 l wreszcie jest 300l 150dł,50szer,40wys.obsada pielegnice.

spokojne bo lubie zielen w baniaku.

 

 

pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się przyłączę.Na forum SA pod nickiem Troja(ksywka z osiedla).

Mieszkam w Płocku,rocznik 76(też z tych pryków :D ,

Zainteresowania:piłka nożna,sporty ekstremalne(skałki),muzyka,no i oczywiście akwarystyka.

Na forum jestem od niedawna i witam wszystkich serdecznie.

 

Od 2 miesięcy mam baniak 70l,dużo czytam tutaj i się uczę bo chciałbym założyć 200-kę.Strasznie dużo się zmieniło odkąd miałem kilka lat temu nieudaną próbę z akwarium.Czytam z zaciekawieniem większość tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeny, ominąłem jakoś ten temat..

No ja już na tym forum troszeczkę siedzę. :D

Dobra, nazywam się Przemek, mieszkam w Starogardzie Gdańskim.

Oczywiście moją pasją jest akwarystyka, do tego terrarystyka.

Lubię ogólnie malować i słuchać muzyki.

To chyba na tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Mówią na mnie Kahl i rzadko kto zwraca się do mnie po imieniu, więc na razie go Wam nie zdradzę.

Akwarystyka w moim życiu przewija się już od kilku dobrych lat, ale dopiero teraz zdecydowałam się na zalogowanie na jakimś forum. Z reguły jestem dość skryta i niewylewna.

Poza rybciami zajmuję się obecnie 2 psami, kotem i jednym królikiem. A do tego... mam prace ściśle związaną z wszelakimi zwierzakami ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się przedstawię chociaż na forum już trochę jestem.

Mam na imię Leszek i jestem z Suwaliszek.

Akwarium mam prawie dwa lata, ale akwarystyką interesuję się od półtora roku.

 

 

Od razu mam prośbę do nowych użytkowników. W prawym górnym rogu jest opcja "Szukaj". Użyjcie jej zanim zadacie jakieś pytanie. Przekonacie się że na większość pytań odpowiedź już padła. Oszczędzi to pisania i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...