Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Rocznik '91, Łódź. Tata 2 małych urwisów, których zarażam pasją do wodnego świata. Od ładnych kilku lat zajmuję się akwarystyką. Obecnie w użyciu jest ogólny baniaczek 240l. Pracuję jako serwisant filtrów RO więc cały czas mam mokre łapy. Pozdrawiam Sebastian☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hej wszystkim! Jestem kinga a pierwszą styczność z hodowlą rybek miałam podczas kąpieli nad rzeką jako dziecko. Wtedy tez łapałam dziko żyjące rybki do słoików i to robiło za moje pierwsze akwarium. Teraz zdecydowałam się założyć takie z prawdziwego zdarzenia i poszukuję tutaj cennych wskazówek i odpowiedzi których tutaj pełno ;)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich (jak widać jestem nowa, więc postanowiłam się przedstawić)! Nikola, 19 wiosen, akwarystyką interesuję się od dawna. Małam już słodkowodne baniaki, jednak teraz planuję założyć swoją pierwszą "solniczkę" - uznałam, że to dobry moment by zarejestrować się na forum. Miło mi Was wszystkich poznać! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Forum jest już mocno wymarłe, ale witamy i zachęcamy do lektury/pisania. ;)

 

W dniu 24.12.2019 o 09:47, Marchewka napisał:

Witam wszystkich (jak widać jestem nowa, więc postanowiłam się przedstawić)! Nikola, 19 wiosen, akwarystyką interesuję się od dawna. Małam już słodkowodne baniaki, jednak teraz planuję założyć swoją pierwszą "solniczkę" - uznałam, że to dobry moment by zarejestrować się na forum. Miło mi Was wszystkich poznać! 

W razie pytań śmiało wal, chętnie pomogę.

Akwarystyka morska naprawdę nie jest taka trudna jak się powszechnie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie! Nazywam się Marcin i w końcu postanowiłem oficjalnie założyć konto na forum. Początkowo zaliczyłem bezbłędny falstart :D Zarejestrowałem się nie na tym forum które przeglądałem do tej pory :D Ale już wszystko naprawione.
Jestem z woj. Lubelskiego i od dawna dawna interesuje się akwarystyka. No może interesuje to za dużo powiedziane ale w dzieciństwie miałem niewielkie akwarium którym opiekował się tato.
Teraz przyszedł czas na założenie swojego własnego, pierwszego akwarium, którym niestety od A do Z będę musiał opiekować się sam Wink Stąd na pewno będę potrzebował Waszej wiedzy i pomocy!! Smile

Na start chciałbym słodkowodne akwarium ok 100L. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Musze zaznajomić się nieco z forum i zadam kilka pytań w odpowiednich tematach.

Pozdrawiam odwiedzających!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Wszystkim

 

Jestem programistą z pasją nie tylko do programowania ale również odwieczną do ryb.

Nie mam dużego doświadczenia bo przerwy kilkunastoletnie w hodowli rybek nie pozwoliły mi go kultywować co innego z programowaniem 😉.

 

Miałem swego czasu epizod w którym doszedłem do ponad kilkudziesięciu akwariów w mieszkaniu 40 metrów, oj była pokaźna hodowla (zajmowałem kuchnię i pokój), ale żonce puściły nerwy i była groźba eksmisji mojej lub akwarii, wybrałem akwaria, wszystko poszło pod młotek.

 

Aktualnie ze względu na nieco więcej wolnego czasu i miejsca naszło mnie i znów zakładam akwarium, rośliny dojdą po świętach, jak akwarium dojrzeje to zacznę wprowadzać rybki.

 

Ale na forum zarejestrowałem się w innym celu. Marzy mi się aby zrobić akwarium 12.000 litrów i potrzebuję porady doświadczonych

osób. Założę odpowiedni temat w dziale wszystko i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, jestem szymon, posiadam akwarium 240L, dlatego jestem na forum.

W dniu 13.01.2011 o 13:01, Janusz napisał:

 

:arrow: Miejsce zamieszkania ,to Jelcz-Laskowice (jak by nie Warszawa ,to stolica Polski)

extra! Jestem z czernicy. Ogólnie na forum mi się podoba,  miałem problem z grubowargiem zielonym, rozwiązany dzięki forum. witam się z wszystkimi!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich :)  

 

Nazywam sie Krzysiek, mam 33 lata i akwarystyka zajmuje sie od dobrych kilku lat. 

Oprócz hobby, mam także sklep internetowy który nie dawno zaczął powstawać :) 

Mam nadzieje że swoją wiedzą komuś będę w stanie pomóc :)  

 

Pozdrawiam :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej jestem BPW. Interesuje się ogrodnictwem, ezoteryką oraz jak się domyślacie akwarystyką. Mój znajomy (brat) prowadził bloga o akwarystyce. I mi go dał abym pisał posty. Krzyknąłem że nie chcę bo mam swój ezoteryczny. No i teraz brat by chciał go znowić dlatego chciałbym mu pomóc. Jak chcecie napiszcie do mnie na PW to pogadam z bratem to może da wam zaproszenie do wspólnego blogowania. Blog nie przynosi zysków dlatego chcielibyśmy aby osoby które chcą pisać były wolontariuszami. Nie chciałbym aby blog przepadł a wraz z nim wszelkie wysiłki. Wymagania są proste:

- należy umieć pisać i składać gramatyczne zdania

- należy mieć konto Google ponieważ blog założony jest w blogspocie.

(Blog ma około 10 pozycję w wyszukiwarce) Jeśli chciałbyś zacząć prowadzić bloga chętnie Ci podam korzystne warunki.

Mam 15 lat i moją najulubieńszą rybką jest gupik. W akwarium same się rozmnażają ponieważ mają korzystne warunki. Jedynie co 3 lata muszę kupić nowę rybki ponieważ mogą umrzeć ze względu na wady genetyczne.

 

Pozdrawiam,

BPW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Administrator
W dniu 27.12.2021 o 13:44, Niebieska napisał:

Cześć :) Jestem Niebieska, rocznik 1985 ;) Na imię mi Aśka, jestem jedną z trzech osób jakie @ahaed przyciągnął tutaj z forum komputerowego ForumPC. Z wykształcenia chemik, pracuje jako technik-laborant, w necie jestem moderatorem na różnych forach o tematyce komputerowej [moja znajomość z ahaedem rozpoczęła się od tego, że dostał ode mnie warna :D]. 

 

Matko boska. Ty się nie chwal, że mnie znasz... Nie nie...

 

Dzieki, że jesteś 🤘

Edytowane przez ahaed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...