Skocz do zawartości

Filtracja akwarium 300l


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zamierzam założyć akwarium 300l (120x50x50) i zastanawiam się nad następującymi filtrami:

Tetra Tec 1200 (słyszałem, że obecnie na rynku jest wadliwa partia z przeciekającymi zaworami)

Fluval 305 (tutaj podobno 1/3 powierzchni filtracji składa się z przedfiltru)

JBL Cristal Profi 900 (tutaj z kolei słyszałem o nieszczelności w środku i konieczności zakładania dodatkowej uszczelki ponad wirnikiem)

Który filtr możecie mi polecić do tego akwarium? Dają sobie radę jeżeli chodzi o wydajność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam taka tetre 1200 przeciekala dostalem nowa i to samo teraz jest w serwisie ale trzeciej juz nie chce po rozmowie ze sprzedawca doszedlem do porozumienia i wymieniam na JBL 1500 cristal profi za doplata niestety filtr mialem zakupiony na allegro wysylka do serwisu na wlasny koszt 2x34zł co myslicie o tym JBL a moze doradzicie cos lepszego do 400zł pozdro

:ugeek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co Ty tak cały czas z tą wadą tetry.. ja mam ją od dwóch lat i nic się nie dzieje. Wczoraj kupowałem drugi- tetra tec ex 1200 do akwarium, które miałem przyjemność projektować i działa jak należy. Może nie potrafisz jej zamontować? :roll:

A co tam może być trudnego do zamontowania to nie statek

kosmiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...