Skocz do zawartości

[720l.]Paletkowo-dekoracyjne


pyrkosz61
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miała bym kilka pytań odnośnie tego jak dogaduje się obsada.

- czy paletki są z tą obsadą od małego czy kupiłeś już duże?

- czy jakieś rybki mają postrzępione płetwy, są przeganiane przez Palety, stresowane lub zabijane ?

- czy krewetki dorosłe nie są zjadane przez Paletki? A przybywa ich czy małe są na bieżąco wyjadane?

- czy zbrojniki Ci się rozmnażają w ogólnym i czy małe są zabijane?

 

Sama właśnie dołączyłam do swojej obsady kilka Paletek- jeszcze małych.. a mam 300l , otoski, krewetki Red Cherry, Kiryski, Zbrojniki, raczki i Gupiki... i oczywiście obserwuję co się będzie działo, ale doświadczenie innych mi się również bardzo przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miała bym kilka pytań odnośnie tego jak dogaduje się obsada.

- czy paletki są z tą obsadą od małego czy kupiłeś już duże?

- czy jakieś rybki mają postrzępione płetwy, są przeganiane przez Palety, stresowane lub zabijane ?

- czy krewetki dorosłe nie są zjadane przez Paletki? A przybywa ich czy małe są na bieżąco wyjadane?

- czy zbrojniki Ci się rozmnażają w ogólnym i czy małe są zabijane?

 

 

Paletki były kupowane w różnych rozmiarach , jednak zawsze staram się nie kupować mniejszych jak 12cm.

Paletki w stosunku do innych ryb nie okazują agresji , jeżeli już to tylko względem siebie.

Z krewetkami dorosłymi raczej jest ok. , gorzej już z przychówkiem. Choć dawno już żadnej nie widziałem.

Zbrojniki są stosunkowo nie dawno i jak do tej pory żadnego przychówku nie widziałem.

Jedyną rybom jakie się rozmnożyły w ogólnym są kiryski pandy i maluchy żyją do dzisiaj.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przybędzie ci ich (pand).Wiem coś o tym.U mnie przez około rok ze stada podstawowego 5 sztuk zrobiła się "kolonia karna".Myślę,że może być ich nawet około 40 sztuk.Przestałam liczyć.Jeśli utrzymujesz temperaturę na poziomie 28 stopni to bądź przygotowany na "kinder-niespodzianki".

Odeszłam trochę od tematu.Generalnie twój baniak dalej mi się podoba.Nie zchrzań tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...